gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

hala çok derdin olduğunu mu düşünüyorsun?

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

hala çok derdin olduğunu mu düşünüyorsun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derdİm Çok

Derdİm Çok

Derdim çoktur hangisine yanayım Yine tazelendi yürek yarası Ben bu derde nerden derman bulayım Meğer şah elinden ola çaresi Türlü donlar giyer gülden naziktir Bülbül cevreyleme güle yazıktır Çok hasretlik çektim bağrım eziktir Güle gelir gelir canlar paresi Benim uzun boylu serv-i çınarım Yüreğime bir od düştü yanarım Kıblem sensin yönüm sana dönerim Mihrabımdır iki kaşın arası Didar ile...
  2. meleklerim, cok mu saçma düşünüyorum yaa ??!!

meleklerim, cok mu saçma düşünüyorum yaa ??!!

ya şimdi bilmem ne dersiniz ama inanın paylaştıgım insanlar bana "kızım anlayış göster" diyorlar sadece.... ama beni gercekten anlıyorlar mı bilmiyorum...Sizlere sormak istiyorumm.....Şimdi benim bi ilişkim var her günümü beraber gecirdigim bi insan...ee haliyle insan alışıyor.. 2 gün görmesem sinirleniyorum.. ikimizde işsizdik..ben dershaneye falan gidiyorum ama büyük ihtimal...
  3. Örümcek Yaklaşıyor mu dersiniz Çok garip. :)

Örümcek Yaklaşıyor mu dersiniz Çok garip. :)

merhaba meleklerim uzun zamandır paylaşım yapmıyodum siteyede pek giremiyorum inş bundan sonra sık girmeye çalışıcam:) tanıyan tanımayan herkesi kocaman öpüyorum :kiss: Örümcek yaklaşıyor mu uzaklaşıyor mu ne dersiniz? :S
  4. ne giysem diye düşünüyor musunuz?

ne giysem diye düşünüyor musunuz?

evet biz de 'of yarın ne giysem ya!' demekten,gardrop önünde dakikalar hatta saatler geçirmekten bıktık usandık.sonra baktık olacak gibi değil,dolapta ne var ne yok hepsini çıkarıp bunlardan kaç tane kombinasyon çıkar diye hesapladık (evet hesapladık),sayıyı şimdi yazmayayım :) onun yerine bakalım dolapta neler varmış ;) dolapta ne var?
  5. Çok mu pimpirikli bir anneyim dersiniz?

Çok mu pimpirikli bir anneyim dersiniz?

Düzenli olmak, tv izleme kısıntısı, aburcubur kısıntısı hatta yasakları.Bazen çocuğumu çok sıktığımı düşünmüyor değilim ama herşey onun sağlığı için. Yoksa çok mu pimpirikliyim ?:(

Sayfayı Paylaş