gebe
  1. Yusmerr

Yusmerr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hala hamile olabilir miyim?

Konu, 'Kadınlar' kısmında Yusmerr tarafından paylaşıldı.

Kizlar merhaba.. Adetime bir hafta var kan testi yaptirdim negatif cikti .. Hala umitlenebilir miyim sizce

2. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Hamilelik den suphelenmek icin adetinin en az 3 gün gecmesi gerekiyor

3. Yusmerr

Yusmerr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ay ama doktor istedi bunu .. Gogsumde sislik olustu belki ondandir diye test istedi negatif ciktti:(

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Test erken yapılmış ..Geç döllenme gibi durumlar da gebelik çıkmayabilir. Bu yüzden gecikmeniz olursa en az 3 günlük test yapın..

Yusmerr ve Kendimleyim bunu beğendi.
  5. Yusmerr

Yusmerr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ecet
    Tamam insallah beklemedeyim .. Bugun baska bi doktor cikmaz dedi zaten .. Ah neden hepsi farkli sey soyler

Hala hamile olabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Olabilir miyim?

Hamile Olabilir miyim?

doğum kontrol hapım bitti adet olmadım adet olduğum halde hamile olabilirmiyim adetim bitti tekrar başladı düzenli görüyorum hamile olabilirmiyim gördüğüm halde Merhaba meleklerim. Ben bu ayın başında ilk kez doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Her gün aldım ama gece almaya başlamıştım ve 4-5 kere gece ilacı almayı unutup ertesi sabah aldım.Bu ay içinde de sürekli grip olduğum için aslında...
  2. hamile olabilir miyim ? YARDIMM...

hamile olabilir miyim ? YARDIMM...

slm arkadaşlar ben neredeyse 1 yıldır evliyim ve bebiş istiyorum ama malesef bi şey yok şimdilik bugün regl günümdü hala birşey yok :) ve iki üç gündür baş ağrım ve bugün el parmaklarım uyuşuyor iştahımda az normale göre ama bben hemen test yapmak istemiyorum yardım edin hamiş olabilir miyim sizce... :)
  3. Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Son adet 25 Haziran 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile ilişkim oldu.ilişki için 16 ve 22 Temmuz tarihlerinde kanda bhcg yaptırdım sonucları 2.0 ve 0.10 çıktı.şimdi bu durumda kesin olarak gebelik yok diyebilir miyiz?bu tarihten sonra gebelik oluşabilir mi?hala adet olmadım çok endişeliyim yardımcı olursanız sevinirim
  4. hamile olabilir miyim kizlar

hamile olabilir miyim kizlar

Merhaba arkadaşlar . Şuan spralle korunuyorum. 15 gun oldu adetin biteli ve daha 15 gün var adet olmama . Göğüsleri büyüdü ve acayip ağrıyor ayrıca pembe akinti geldi bugün. Karşımda da segirme tarzı kımildamalar var . Acaba hamilemiyim spralimde var ama korkuyorum DHA oğlum 14 aylık yardım edin kizlar
  5. Sizce hamile olabilir miyim ?

Sizce hamile olabilir miyim ?

Merhaba .. Aranıza yeni katıldım. Yardimci olursaniz sevinirim .Evliyim bebegimiz olsun istiyoruz artık. son adet günüm 10 nisan . Bugün 13 mayıs . Gecikmem var mi sizce ? Ve idrar testinde gebelik negatif . Ama gecikme yaşadığımı düşünüyorum. Kan testi de daha yaptırmak istemiyorum heveslenip gebe yok diye tedirgin oluyorum ne yapmaliyim sizce hamile olabilir miyim ?

Sayfayı Paylaş