gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

hala içimdedir o seten pijama

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

dar pijama dar pijamalı kızlar ben kaçarak evlendim ama kaynanmlarla pek anlaşamadık kaçtık ve istn. gittik eşimle konuştuk eşimin 15 gün izni bitmeden hemen nikah düğün yapacaz.neyse 1 hafta içinde nikah oldu ve düğün tihi belirledik ama kaynanamlar hiç karışmadılar elimizde sadece 3 milyar para var herseyi kendimiz hallettik düğünden bir gece önce eşim anne kendi aramızda evde kına gecesi yapalım ışılın içinde kalmasın dedi benimde hayalim bizim burda kına yakılacak geline o enkli saten pijamayı giydirirler öyle kna yakarlar ben kınayı hiç sevmem ama işte adet yerini bulsun istedik neyse bana kaynanam pijama alıcak diye bekliyorum nerdeee ben o akşam krem pantolon ceket takım giymiştim bana onunla kına yaktılar çok zouma gitti çok ağladım kendi kendime sonra evimize gelince ben kendim aldım giydim ama yerini tutar mı çok içimde kaldı arkadaşlar

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    evet gerçekten öyle olur.zaten neyi istersen neyi hayal edersen genelde olmaz.canım çok üzüldüm.benimde çok içimde kalan şeyler var ama hamdolsun şimdi eşimle hala liseli aşıklar gibiyiz.belki herşeyim tam olsaydı bu kadar mutlu olamazdım.rabbim huzurunu bozmasın inş.

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canm yaa keşke söyleseydin bizim adetlerdede bu var deseydin ...

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    canım şulem nasıl söylerim kayınvalidemler sivslı bzde kaçan kıza düğün yapılmz dediler ben hatta eşime istersen yapmyalım dedim eşim olmaz öyle şey dedi zaten düğünü eşim yaptı onlar değil sen kaçmısın ne pijaması derlerdi ne yapalım nsip böyleymiş

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    makberim allahıma bin şükür eşim 1 tne birşey istemem yeterki mutluyuz ya gerisini boşveririm ama işte insan bazı şeyleri1 defa yaşıyor içinde çok uhdeler kalıyor nasip hayırlısı böyleymiş

6. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru bazı setler 1 kere yaşanıyo ve 1 kere giyilio ama sağlık olsun canım benimde vardır içimde bi uhde üstü açık bi gelinlik isterdim ama olmadı kaynanam ve eşim saolsunlar

7. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    gül bir daha aynı eşlerimizle şuan evlensek düğünümüz olsa ah kaynanamdan neler isterdim o zaman çok cahilmişimdi ya

8. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    boşver be hayatım eden bulur biliyorum banada çok dokunur öyle şeyler bütün gecem berbat olur ama şimdi mutlusun ya salla onu

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ay canım benım hep eskıler anlatır bır gelınlık gıymeden evlendım dıe gercektende ınsanın aklı kalır ya dusunsene hayatında ılk kez evlenıyorsun kı sewdıgın erkeksebıde bu tum hevesın kursagında kalıyor. kucucuk bırsey bıle herseyı yıkmaya yetıyor..

hala içimdedir o seten pijama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oysa seni

oysa seni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Seni seviyorum halleri...

Seni seviyorum halleri...

Sevgilinizin ağzından duymak istediğiniz sadece iki kelime var fakat o bu kelimeleri söylememekte ısrar ediyor. Onun gün içinde size en az 10 kere ‘Seni Seviyorum’ dediğini ama sizin bunların hiçbirini duymadığınızı söylesek bize inanır mısınız? Nasıl mı söylüyor? Tabi ki yaptığı hareketlerle bunu içinden dile getiriyor. Nasıl hareketlerle mi? Gelin hep birlikte bir göz atalım: Onu...
  3. Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Sessiz bir geceydi ... Ağlıyordum ... Korkuyordum ... Gece kötüydü ,,, yaşattığı da, anlatmaya çalıştığı da. Bitmesimiydi doğru olan ? Sen ile ben biz değil miydik ? Sana bizi anlatabilmişmiydim ? ... Hayır, anlatamadım. İnanmadın. Tuttum gözyaşlarımı yanında hep. Utandım. Hep güçlü bil istedim beni. ... Seni sevmek kolay mıydı ? Yoksa , beni sevmek mi zor ? Gittin ... Yarım bıraktın...
  4. 'O çiçeği senin için koparmazdım' ...

'O çiçeği senin için koparmazdım' ...

Kocam bir mühendisti. Onunla sâkin tabiatını sevdiğim için evlenmiştim. Bu sâkin adamın göğsüne başımı koymak içimi nasıl da ısıtırdı… Gel gör ki iki yıl nişanlılık ve beş yıl evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya başlamıştı. Eşimin -bir zamanlar çok sevdiğim- bu özelliği artık beni huzursuz ediyordu. İş ilişkiye gelince oldukça içli, hattâ aşırı hassas bir kadınım. Romantik anlara,...

Sayfayı Paylaş