gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Hala Kirada Oturuyorum

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Serenay Sarıkaya,Halen Kirada oturuyorum,Haberleri yalanladı Hakkında 750 bin TL'lik ev satın aldı diye haberler çıkan Adanalı'nın kızı şimdilerde Lale devri dizisinin Yeşim'i Serenay Sarıkaya'dan açıklama geldi.

Hala Kirada oturuyorum

'Lale Devri'nin Yeşim'i Serenay Sarıkaya'nın Cihangir'den 750 bin TL'ye ev aldığı iddia edildi.Serenay Sarıkaya ise ''bu büyük bir miktar.Diziden henüz bu kadar büyük bir miktar kazanmadım.Böyle bir birikimimde yok.Şuan kirada oturuyorum' dedi.[​IMG]
    [h=2][/h]

SadmiN bunu beğendi.
Hala Kirada Oturuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kiraya vermek

kiraya vermek

Kıraya vermek Rüyada kiraya vermek veya kiralamak hile, kandirma ve kabul ettirme ile yorumlanir. Birinin kendisine bir sey kiraladigini görmek, o kimse tarafindan kandirildigina, kendisinin birine bir seyi kiraladigini görmek, o kimseyi kandirip kabul ettirdigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyada mülkünden bir seyi birine kiraya vermesi, korkudan emin olmasina...
  2. Çok Oturuyoruz

Çok Oturuyoruz

Hareketsiz kalmak ve sürekli işyerinde bilgisayar başında oturmak benimde büyük bir sorunum haline geldi. Başta Kilo Sorunu, Kalp Krizi Riski Gibi Rahatsızlıklar Ortaya Çıkıyor Araştırmalar sonucunda çok fazla televizyon seyreden, bilgisayar başında oturan veya araba kullanan insanlarda kilo sorunu ve kalp krizi riskinin önemli ölçüde arttığı ortaya çıktı. Günde 4 saat veya daha fazla...
  3. Hangi Ünlü Nerede Oturuyor

Hangi Ünlü Nerede Oturuyor

engin akyürek nerede oturuyor sefa doğanay nerede oturuyor engin akyürek yaşıyor nihat doğan nerde Ekranlardan tanıdığınız sevdiğiniz ünlüler nerede oturuyor biliyormusunuz kızlar...Kimbilir belkide hayranı olduğunuz sanatçı ile komşusunuzdur :tik: Son yıllarda en çok tercih edilen semtlerden biri olan Etiler’deki ünlüleri şöyle sıralayabiliriz: Yılmaz Erdoğan,Ebru gündeş, yazar Ayşe...
  4. Tripkolic nerede oturuyor

Tripkolic nerede oturuyor

tripkolik diyoruz ama tripkolic olarak yazılıyor heralde. Bu arabesk rep söyleyen hafif tombul kız nerede oturuyor kızlar bilen var mı ?
  5. Beren Saat Nerede Oturuyor

Beren Saat Nerede Oturuyor

Beren Saat Nerede Oturuyor ? Selam arkadaşlar ben Beren Saat'in çok koyu bir hayranıyım ve merak ettim acaba Beren Saat Nerede Oturuyor ?

Sayfayı Paylaş