gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

hala küçük bir kız çocuğuyum....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

HaLa Küçük ßir Kız Çocuğuyum "
    HaLa Yüksék Sésé KırıLır, HaLa KoLumu Sértçé Tutarsan AğLarım

ßana PahaLı ŞéyLér ALma ELma Şékériné ßayıLırım Né OLur Tut ELLérimi

YaLnızLıktan Korkarım Çok Canım Acıyor SöyLé Géçér Mi?

Né Kadar ßüyüméLiyim ?

Uyusam ßitér Mi? ßu GözyaşLarı ßaLıkLara Yétér Mi?

Küçük Dünyam ßu Sarsıntıya Dirénir Mi?

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    işte tam beni anlatmş..çocukluğa vurmadn çockça olmadan yaşanmıyor bu hayat çeklmez oluor....

hala küçük bir kız çocuğuyum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...ben ozaman küçük bir çocuktum...

...ben ozaman küçük bir çocuktum...

küçük bir çocuktum inek resmi ve sesi ben bir çocuktum Ben o zamanlar çocuktum. Hangi zamanlar demeyin, bundan önceki zamanlar işte. Böyle, yüreğime sancılar girerdi. Kuşlarım uçup giderlerdi kafeslerinden ortaklık sakinleşene dek.Bir ben kalırdım, bir de kahrolası sancılar. O zamanlar anlamazdım, iki lafı bile bir araya getirmezdim. Hep susardım? Yerli yersiz tutan susuzluğum ve susmalarım...
  2. Alpay - Daha Küçük Bir Çocuktun

Alpay - Daha Küçük Bir Çocuktun

daha dün küçük bir çocuktum şefkat ve sevgiyle mesuttum bir tat almadam şu dünyadan baktım geçmiş geçmiş zaman durdurun geçmesin şu zamanı durdurun geçmesin şu saatler o kadar hızlı akıp gitmiş rüzgar gibi saadetler daha henüz vakit var derken kalbim bir askı ararken beyaz saçlar bak başımda ben yarını hep beklerken durdurun geçmesin şu zamanı durdurun geçmesin bu saatler o...
  3. Küçük bir Çocuğun Ramazan Günlüğü

Küçük bir Çocuğun Ramazan Günlüğü

Ramazan 1 Bu gün evde bir acaiplik var. Herkes sessizce işine okuluna gidiyor. Annem "Zeynep hadi sana kahvaltı hazırlayalım" dedi. Kimse yemek yemiyor, su içmiyor. Ablam bile! Ramazan 5 Önce diyet yaptıklarını sanmıştım. İzledim hepsini. Akşama doğru hepsi sessizleşiyor. Sofrayı hazırlayıp ezanı bekliyorlar. Onları böyle seyretmek, öyle hoş ki. Başka zaman, susmak bilmeyen...
  4. küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

Ben; küçük bir kız çocuğuyum, sevgine aşık Bir sözünle dünyaları feth eden, bir sözünle sahip olduğu her şeyi yitiren Ben; küçük bir kız çocuğuyum, gece yastığına sen diye sarılan Korktuğunda seni düşleyen, tüm oyunlardan oyuncaklardan, Seni daha çok seven Ben; küçük bir kız çocuğuyum, Senden büyüyebilmeyi,öğrenmeyi öğrenen, Seninle büyümek isteyen...
  5. Say Ki Küçük Bir Çocuğum

Say Ki Küçük Bir Çocuğum

Her gidiş farklıdır ya. Bırakılan hep aynıdır.Ardına bakmaz giden geri döneceğini bilir çünkü... Bırakılansa hep çocuk kalır... Oyuncağı olmayan mutsuz bir çocuk...(: Meleklerim beğenicenizi umduğum güzel bir şiir... Say ki küçük bir çocuğum Gidişini anlayamayacak kadar küçük Saf bir bulutun çözüldüğü gibi Yağmurlarla yırtılıyor içim .. Saçların nasıldı, gözlerin nasıl Uzun muydun...

Sayfayı Paylaş