gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Halat Saç Örgüsü Modeli (Video Anlatım)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç örgü modelleri video halat saç örgüsü, modeli, nedir, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili Melekler,
    Çok güzel ve kolay bir saç örgüsü modeli videosu ekliyorum.Özellikle kız çocuğu olanlar için iyi bir seçenek...

Young bride ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Evet evet eskiden bu halat modelini kapısı olmayan işte 100 metre yükseklikteki prenses yapar, sonrada o halatı sarkıtıp prensine kaçar mutlu ve mesut bir hayat yaşarmış :D:D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Dolabın içinden bişey çıkıcak sandım :D:D Emeğine sağlık güzel bi örgü modeli

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sorma ben de dikkat ettim o dolaba,münasebetsizler korkutacaklar mı acaba diye,internet bu belli olmaz..:D:D

Young bride bunu beğendi.
  5. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bi model emeğine sağlık bu gün denicem bakalım yapabicekmiyim :)

Halat Saç Örgüsü Modeli (Video Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç örgüsü çocuk yelek modeli

saç örgüsü çocuk yelek modeli

çocuk yelek modelleri çocuk yelek saç örgüsü modelleri sac örgülü saç örgü soğuk kış günlerinde çocuğunuzun sırtını ısıtabilecek ve sizin göz nurunuzun çocuğunuzu sevindireceği bir yelek modeli :D:D Cocuk yelek Ornegi
  2. Açıklamalı saç örgüsü panço modeli

Açıklamalı saç örgüsü panço modeli

panço modelleri ve yapılışı panço modelleri açıklamalı açıklamalı örgü örgü yapımı Oldukça güzel hoş ve zarif bir panço modelini sizler için modelle birlikte anlatımlı açıklamasını veriyorum. YAPIMI 7 nolu şişimiz ile 248ilmek atıp 8cm lastik ördükten sonra aşağıda verilen şekilde saç örgülü deseni döşeyerek örgümüze devam edelim a)1kenar ilemk 2ilmek düz 1ilmek ters 6ilmek düz(3/3saç örgü...
  3. Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

şelale saç örgüsü şelale saç örgüsü, çeşitleri, modelleri, nasıl yapılır, örgü şekilleri, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, İnternetten saç örgüsü şekillerini incelerken bu modeli buldu.Çok hoş görünüyordu ve sizlerle paylaşmak istedim.Buyrun...:D http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY&feature=related
  4. Kelebek Saç Örgüsü Modeli (Videolu Anlatım )

Kelebek Saç Örgüsü Modeli (Videolu Anlatım )

saç modelleri videolu anlatım kelebek saç örgüsü, modeller, nasıl yapılır, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Özellikle öğrenciler için şirin ve değişik bir saç modeli.. Her gün aynı şekil saçlarla okula gitmemek,biraz değişiklik yapmak istiyorsanız,bir göz atın derim...:tik: http://www.youtube.com/watch?v=j8pQ8Ntu1dc
  5. SAÇ ÖRGÜSÜ MODELLERİ

SAÇ ÖRGÜSÜ MODELLERİ

saç örgüsü modelleri,en şık saç örgüsü modelleri,en pratik saç örgüsü modelleri,mısır saç örgüsü modelleri, modası saç örgüsü modelleri hakkında bilgiler Sevgili Melekler,2015 yılında Örgülü saçlar oldukça ön plana çıkacak gibi görünüyor, ama biraz normalin dışına çıkmaya ne dersiniz? Mısır saç örgüsü bu yıl çok moda ve bu örgüyü her tür modelde kullanabilirsiniz. Ünlü bayanlarında davetlerde...

Sayfayı Paylaş