gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Halay cekme zamani - Almanya / Frankfurt konseri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

rüyada halay çekmek grup halay boran çekme müzikleri Frankfurt ve cevresindeki melekler biliyorsunuz sürekli olarak buralarda halay geceleri yapiliyor bu yilki ilk halay gecesinde tarzi ve müzigiyle sira disi biri olan Oguz Boran ve grubu katiliyor. Oguz Borani daha önce de dinlemis oldugum icin sizlerede onu dinlemeyi ve müzigiyle cosmayi tavsiye ediyorum.
    Bu etkinlige katilicak olan tüm Meleklere simdiden iyi eglenceler dilerim...

Halay cekme zamani - Almanya / Frankfurt konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halay

Halay

hızlanan halay hızlı oynanan halaylar hızlanan halaylar isimleri halayların isimleri Halay: Orta Anadolu ile Güneydoğu Anadolu'da Çorum, Sivas, Malatya illerinin bulunduğu bölgede, toplu, düz dizi biçiminde ve oyuncuların birbirine tutunarak oynadığı oyun türüdür. Halay Oyunları Halay, birlik, beraberlik, yardımlaşma gibi toplu hareket anlamına gelmektedir. Halayın tanımlarına...
  2. Iyimserlik zamanidir

Iyimserlik zamanidir

Demirel dün dündür bugün bugün derken her gün yeni bir başlangıç demek istemişti Yarından sonra yeni bir yıla "merhaba" diyeceğiz. 2007 de eski yıllar çöplüğündeki yerini alacak. Ben, yeni bir yıla girmeyi, yeni umutları, coşkuları, başarıları, keyifleri, arkadaşları, dostları, farklı, güzel, iyi ve hoş duyguları yeniden kucaklamanın iyi bir fırsatı gibi düşünürüm. Bunu böyle...
  3. resim cekmeye bakk

resim cekmeye bakk

Yahu ben resmi çekcem ama sanki ayaklarımda bişi var neyse çekim şu resmide :D Birrrrrsaniye bayan bir saniye çekiyommm. La popom dışarıdamı ne ? :D:D: Şu hemen solumdaki ortadaki genç beni görürmü ellam :D:D Çok yakışığlı yaa du birazdaha ayıram bacaaa :D:D fısssssssss ohhh abi resim çekiyorum ayağına varya oy oy oy güzel kurufasülyeydi akşama çok kaçırdım. :D:D Napim apış...
  4. Para cekme makinasi

Para cekme makinasi

para çekme makinesi anahtar çekme makinaları anahtar makinası fiyatları Bunu kesin erkekler yapmistir ya ama dogru degil biz Kadinlar onalrdan daha akilliyiz :seker: -ERKEK- 1- Bankamatiğin önüne parket 2- Kartı sok ...3- Şifreyi gir ...5- İşlemi yap 4- Parayı, kartı ve makbuzu al -KADIN- 1- Bankamatiğin önüne parket 2- Dikiz aynasında makyajına bak 3- Kontağı kapat 4- Kontak...
  5. Mostafa Zamani Kimdir?

Mostafa Zamani Kimdir?

mustafa zamani mostafa zamani evlimi mostafa evli mi mostafa zamani, kimdir, hayatı, biyografisi, filmleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Son zamanlarda ekranlarda sıklıkla izlediğimiz Hz.Yusuf dizisinin başrol oyuncusu Mostafa Zamani ile ilgili bilgiler vereceğiz melekler... Doğum Tarihi ve Yeri:21 Haziran 1982 / İran,Mazandaran İranlı aktör. Asıl mesleği...

Sayfayı Paylaş