gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hale'de albüm yapacak

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Avrupa Yakası dizisinin sevilen yüzü Yaprak rolündeki Hale Caneroğlu'nu zaman zaman bu dizide şarkı söylerken dinlemiştik fena da bi ses yok hani kendi çağpında iyi bir sesi var..... ALBÜM ÇIKARACAK!
    SEVİMLİ, TATLI, SAFLIĞI APALLIK DERECESİNE VARAN KIZ TİPLEMESİ MİLADINI DOLDURDU
    Avrupa Yakası'nın 'Yaprak'ı Hale Caneroğlu dizi bitmesine rağmen hız kesmeden yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor. atv'de yayınlanan 'Ver Coşkuyu' isimli şovda jüri olan, 'Ah Be Güzelim' yarışmasının da sunuculuğunu üstlenen Caneroğlu, eylül ayında da bir albüm çıkaracak.

Elele dergisine konuşan Hale Caneroğlu, "Kesinlikle rol seçerim. 'Sevimli, tatlı, saflığı aptallık derecesine varan kız' tiplemesi miladını doldurdu benim için. Amerika'da oyunculuk eğitimi alırken bir hocam; "Senin parlaman ve çıkışın saf, aptal, cici kız karakterleriyle olacak. Çünkü senin en rahat oynayabileceğin rol bu. Ama zamanla karakter oyuncusu olduğunu göreceksin" demişti. Ama şu bir gerçek; inanmadığım, mutlu olmayacağım, eğlenmediğim hiçbir işi yapmam. " diye konuştu.

Caneroğlu, "Kötü kadın karakterini canlandırmak istemez misin?" sorusunu şöyle yanıtladı:

"Tabii ki isterim. Şafak Sezer'le 'Rus Gelin'de oynarken bana "Sen bu dönemin Aliye Rona'sı olabilirsin. Yüzünde bunu görüyorum" demişti."

Hale'de albüm yapacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk Yapacaklariniz

Ilk Yapacaklariniz

Kazazedeler arasında isen önce kendini de erlendir. - Sakin ol. - Kendi vücudunu kontrol et. - Gerekiyorsa kendine ilkyardı uygula.Ortamı de erlendir. - Devam eden riskleri ortadan kaldır.Kendini tanıt, etraftakileri sakinleştir. - Sa lam kişileri yardım ve güvenlik için organize et.Kazazedeleri de erlendir. - Tüm kazazedeleri hızla kontrol et - Öncelikli olanları belirleÖncelikli kazazede ile...
  2. Albüm

Albüm

Eskiden tanıdık birinden haber almaya ya da onunla karşılaşmaya delalet eder.Bir albüme fotoğraf taktığını gören kimse geçmişten aldığı ders sayesinde daha dikkatli davranacak ve bir engeli de böylece aşacaktır. İçi fotoğraflarla dolu bir albüm görmek geçmişte kalan ve birden tekrar alevlenecek bir olay olarak yorumlanır. Bir albüme fotoğraf taktığını gören kimse geçmişten aldığı ders...
  3. Deneme Yapacağım

Deneme Yapacağım

deneme yapıyorum :peep::cah::rules::haha::e015::argue::eferin::m.c::samar:
  4. Purda Yapacağum

Purda Yapacağum

PURDA YAPACAGUM ( Temel ) Temel görücü usulüyle evlenmis. Gerdek gecesi odaya çikmislar fakat karisi Temel'e ; -"Kocacugum, haçan pen utanirum, sen disari çik. Pen hazir olunca seni çagiriyum" demis. Temel disari çikmis ama merak ya anahtar deliginden baslamis karisini seyretmeye. Kadin takma gözünü çikarmis masaya koymus, takma kolunu çikarmis masaya koymus, takma bacagini...
  5. Cemil ipekçi'de albüm yapacakmış

Cemil ipekçi'de albüm yapacakmış

Ünlü modacı Cemil İpekçi nedense artık modacı diye anılmaktan sıkılmış :tik: ÜNLÜ MODACI CEMİL İPEKÇİ ARTIK "MODACI" OLARAK ANILMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. Derya Baykal'ın bugünkü programına katılan İpekçi, "Sokakta kimi görseniz ya şarkıcı ya modacı. Onlar kendilerine modacı diyorsa ben artık "modacı" olarak değil tasarımcı olarak anılmak istiyorum" dedi....

Sayfayı Paylaş