gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Halen çiftçilik yapmaktayım. Benim sigortalılığım nasıl olacak?

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Halen çiftçilik yapmaktayım. Benim sigortalılığım nasıl olacak?

Yeni düzenleme ile; tarımsal faaliyette bulunanların asgari ücretin yarısı üzerinden prim ödeyerek 30 gün hizmet kazanmaları ve sağlık hizmetlerinden yararlanmaları imkanı getirilmiştir.

Halen çiftçilik yapmaktayım. Benim sigortalılığım nasıl olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidişim, Bendeki Yokluğun Olacak

Gidişim, Bendeki Yokluğun Olacak

Aşağıda herşey giderek küçülüyor küçüldükçe bütün yollar birbirine benziyor nbütün ağaçlar bütün evler... Küçüldükçe,birbirine benzedikçe herşey hızla çoğalıp yokoluyor. Seni de böyle küçültebilecek miyim içimde O kentte seninle yaşanan o kocaman o küçük zaman dilimini diğerlerine benzetip çoğaltabilecek miyim?Yokedebilecek miyim? O kentin yollarında kaybolmuştum ben bütün sokaklar senin...
  2. Halen Astsubay olarak görev yapmaktayım. Göreve başlamadan önce ...

Halen Astsubay olarak görev yapmaktayım. Göreve başlamadan önce ...

astsubay maaşları astsubay maaşları 2011 2011 maaşı muvazzaf maaşı Halen Astsubay olarak görev yapmaktayım. Göreve başlamadan önce yüksekokulda geçen sürelerim var bunları emekliliğime saydırabilir miyim? Evet, ilk defa bu Kanunla; Kanunun yürürlüğe girmesinden önce üniversitelerin çeşitli fakülte, yüksek okul veya meslek yüksek okullarında kendi hesabına öğrenim yaptıktan sonra muvazzaf...
  3. Eşinizi  lezzetli hale nasıl getirebilirsiniz?

Eşinizi lezzetli hale nasıl getirebilirsiniz?

kadın nasıl azdırılır kadınlar nasıl azdırılır kadın azar erkek azar kadınlar Bayanlar siz eşinizi hangi türde pişiriyorsunuz haşlıyormu yoksa donduruyormusunuz? Kocanızı en lezzetli hale nasıl getirebilirsiniz?işte size lezzetli koca pişirme teknikleri :D Gerçek odur ki, bazı kadınlar onları sıcak suda haşlayarak, bazıları ilgisizlikleriyle dondurarak, bazıları da basıp, ezip turşusunu...
  4. okul kıyafet yönetmeliğinde beden derslerinde eşofmanlar nasıl olacak

okul kıyafet yönetmeliğinde beden derslerinde eşofmanlar nasıl olacak

Kızımın okulunda ve pek çok okulda da beden dersinde tek tip eşofman giyiliyordu.Yeni yönetmelikte de böyle mi olacak yoksa o da mı serbest olacak ?
  5. Sporu Nasıl Eğlenceli Hale Getirebilirsiniz?

Sporu Nasıl Eğlenceli Hale Getirebilirsiniz?

spor yapmak için, spor yapmanın faydaları, spor yapmak Sevgili melekle,r spor yapmak çoğumuz için son derece sıkıcı, sevimsiz, omuzlara alınmış ağır bir yük gibidir. Sırf bu sebeple biraz yürümeyi, spor salonuna gitmeyi kendimize zul sayarız. Oysa sağlık için spor yapmak şarttır. Aşağıdaki makalede spor yapmayı nasıl eğlenceli hale getirebileceğiniz konusunda bazı tavsiyelerimiz olacak......

Sayfayı Paylaş