gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

halhal

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ayaginda altindan halhal oldugunu gören, sikintiya, korkuya düser. Gümüsten halhal takmis oldugunu gören, yeni dostlar edinir. Bir rivayete göre, istemedigi bir ise girer. Baska bir rivayete göre, ceza görür. Gördügü halhalin renkli ve nakisli olmasi, hirsizliga ve bundan dolayi ceza görecegi ne isarettir. Bir kadinin ayaklarinda hangi madenden olursa olsun, halhal görmesi rüyasi kocasina ait olarak yorumlanir. Eger rüyayi gören kadin evli degilse, halk arasinda itibarli olmasi ile yorumlanir. Genellikle rüyada halhal görmek iyi degildir.

halhal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boncuklardan halhal yapılışı

boncuklardan halhal yapılışı

halhal yapılışı el halhalı halhal çeşitleri ayak halhalı yapımı takı tasarımı resmini gördüğünüz modeli el parmaklarına da uygulayabilirsiniz ayaktada güzel duruyor yada kopan parmak arası terliklerinizi boncuk işi ile yenileyip eskisinden daha şık sandalet elde etmeniz çok kolay nasılmı? yapım tekniğini öğrenmek için resimleri takip etmeniz yeterli kolay gelsin ve...
  2. Halhal modelleri sizler için

Halhal modelleri sizler için

ayak halhalı Halhal ayağı zarif gösteren takı aksesuarlarından biri.Ben kullanamıyorum ama sizler için paylaşmak istiyorum.Çünkü çok güzeller ve ayakta muhteşem görünüyorlar.Artık yazda kapıda arkadaşlar.Bu halhallarla ayaklarınız muhteşem görünecek.
  3. Halhal Modelleri

Halhal Modelleri

halhal modelleri halhal dövme dövme modelleri hal hal dövmeleri dövmesi Yazın en çok kullandığımız aksesuarlardan biri halhal.çünkü yazın yazlık terlikler giyiyoruz buda halhalı ortaya çıkarıp hem ayağı şık hemde zarif görüntü sağlıyor.işte sizlre seçtiğim bikaç taşlı, zincirli,boncuklu halhallar.

Sayfayı Paylaş