gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Halı Seçimi

Konu, 'Çöplük' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Halı Seçimi

bazı modellere bayıldım saol canım emeğine sağlık

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Halı Seçimi

bende sondakini begeniyorm cnm tesekkürler

Halı Seçimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hala

hala

Baba ve amcaya yahut elde edilecek dünyalığa delalet eder.Rüyada hala görmek elde edecegi nimete isaret eder.
  2. hal

hal

Rüyada sebze halmi gören insan gördügü sebze ve meyvelerle ilgili yorumlara bakilabilir.
  3. Dekorasyanın En Önemli Detayı Halı Seçimi

Dekorasyanın En Önemli Detayı Halı Seçimi

Nasıl bir halı almanız gerektiği, halıyı nasıl kullanmak istediğinize göre değişir. Eğer bir arka plan öğesi olarak ya da evinizin dekorasyonuna fon oluşturacak bir halı istiyorsanız, krem rengi, bej ve toprak renklerde halılar tercih edebilirsiniz. Ama tam tersi, dikkat çeken ve evinizin odak noktasını oluşturan tarzda bir halı istiyorsanız, o zaman bordo, siyah, kırmızı ve bunun gibi...
  4. küçük odalar için halı seçimi

küçük odalar için halı seçimi

Küçük odalar için halı seçimi Dar alan çözümleri Odanız darsa meleklerim, kullandığınız halının önemi çok büyük. Halılar odanın kendini göstermesinde önemli rol oynarlar. Çok değişik halılarda mevcut tabiki. Böyle halılar görülmedi. ama konumuz bu halılar değil meleklerim:) Küçük odalar için halı seçimi bu yüzden çok önemlidir. Seçtiğimiz renkler bu hususta oldukça önemlidir. Duvar,...
  5. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş