gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

halı yıkama fabrikalarında halılar nasıl yıkanıyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben çalıştığım için halılarımı yıkama fabrikalarına yolluyorum ama bazen içime de sinmiyor şöyle köpürte köpürte yıkamadığım için.Acaba iyi yıkıyorlarmı? Hem nasıl yıkıyorlar, herhalde bizim gibi fırçalamıyorlar yani..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Vakumlama; toz ve kirden arındırılması için yüksek vakum gücü ile çalışan makinelerden geçirilir.
    Dezenfekte; bakteri ve mikroplardan arındırılmak üzere halılar, özel havuzlarda bekletilir.

Yıkama; halı yıkama işlemi için özel olarak geliştirilen ve ağartıcı içermeyen deterjanlar ve yüksek devirli özel fırçalar ile yıkama işlemi yapılır.

Lekelere müdahale; yıkama işlemi sonrasında eğer hala varsa lekelere, leke çıkarıcı malzemeler ile müdahale edilir.

Durulama; bol su ile köpüklerden arındırılır.

Santrifüj; Halılar yüksek devirde dönen santrifüj makinesinde fazla suyundan arındırılarak kurutma ve havalandırma işlemine hazırlanır.

Kalite kontrol; bu işlem sırasında gerek duyulması halinde halılar yeniden yıkama ya da leke çıkarma işlemine tabi tutulur.

Kurutma; Halılar yüksek ısılı buhar odalarında kurutulur.

Havalandırma ve Düzeltme; halılar açık havada bekletildikten sonra dokuma yönüne göre süpürülerek düzeltilir.

Son Kontrol ve Paketleme; Halılar personel tarafından son kalite kontrolü yapıldıktan sonra paketlenir.

Teslimat; Yıkama süreci tamamlanan halılar, sizden teslimat randevusu alınmasının ardından gününde ve saatinde adresinize teslim edilir.

halı yıkama fabrikalarında halılar nasıl yıkanıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halıdaki lekeler nasıl çıkar

Halıdaki lekeler nasıl çıkar

Kızlar yeni aldığınız halınıza kahve, meyve suyu gibi içecekler dökülünce oluşan lekeleri çıkarmak ve oluşan kokuyu yok etmek çok zordur. Bunları temizlemek için halınızı temizlik şirketlerine göndermek de oldukça pahalı. Peki ne yapmalısınız? işte halılarınızdaki kirleri ve kokuları çıkarmanın yolları: - Halınızdaki lekeleri meydana gelir gelmez temizleyin, özellikle kahve lekesi. Ne...
  2. Halı Yıkama Firmaları İstanbul Ankara İzmir Adana...

Halı Yıkama Firmaları İstanbul Ankara İzmir Adana...

ankara halı yıkama, istanbul, izmir, adana, halı yıkama firmaları hakkında bilgiler Halı yıkama firmalarını bilirsiniz arkadaşlarım, artık kadınların işi bayağı kolaylaştı. Bu bağlamda, sitemizde bulunan meleklerimizin, kendi şehirlerinde bulunan ve yıkattırma olayından memnun kaldığı firmaları yazalım. Yani sizin şehrinizde en iyi halıları ve en hesaplı hanfi firmaya yıkattınız ? Adı ne ?...
  3. en iyi halı yıkama makinesi hangisi

en iyi halı yıkama makinesi hangisi

halı yıkama makinaları fiyatları modelleri en iyisi hangisi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melişlerr ben halı yıkama makinesi almak istiyorumm ama karar veremedim iyisi hangisi:S şöyle iyi bir makina istiyorum koltukalrı falan da yıkamak için bana fikir verin meleklerr halı yıkama makinesi kullananlarr varsa bana merkasını ve modelini yazsınlarr bayram temizliği yapıcamm...
  4. Halı Yıkama Fabrikaları Halılarımızı Nasıl Yıkıyor?

Halı Yıkama Fabrikaları Halılarımızı Nasıl Yıkıyor?

Bu sayfa; Halı Yıkama Fabrikaları Halılarımızı Nasıl Yıkıyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eskiden annelerimiz halılarını balkonlarda ya da büyükse banyolarda köpük köpük yıkar, balkonlarda kuruturdu. Ancak artık mekanların küçüklüğü ve zaman kısıtlılığı sebebiyle halıları yıkatmak için doğru halı yıkama fabrikalarına yolluyoruz. Peki hiç merak ettiniz mi, bu...
  5. Halılarımı Nasıl Temizlemeliyim?

Halılarımı Nasıl Temizlemeliyim?

halılarımı nasıl temizleyebilirim halı temizliği nasıl olmalı halı temizliği Sevgili melekler derin temizlikte özellikle halı temizliği kadınların en büyük sorunlarından biridir. Eskiden daha ziyade su ve deterjanla elde yıkanan halılar günümüzde teknolojinini ilerlemesiyle birlikte halı yıkama fabrikalarında temizlenmeye başladı. Elde yıkayan yine var elbet ama günlük hayatın...

Sayfayı Paylaş