gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Halide Edip Adıvar Fotoğrafları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Halide Edip Adıvar Fotoğrafları paylaşırsanız ben de Halide Edip Adıvar'ın kim olduğunu anlarım çünkü hep karıştırıyorumda:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Halide Edip Adıvar Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halide Edip Adıvar

Halide Edip Adıvar

1884 yılında İstanbul'da doğdu. İngiliz terbiyesiyle yetişmesini isteyen babası onu Üsküdar Amerikan Kız Koleji'nde okuttu. Orada Rıza Tevfik'den (Bölükbaşı) Fransız edebiyatı dersleri aldı ve Doğu'nun mistik edebiyatını dinledi.Sonradan evlendiği Salih Zeki'den de matematik dersleri alıyordu. Koleji 1901'de bitirdi. 1908 yılında gazetelerde kadın haklarıyla ilgili yazılar yazmaya başladı....
  2. Halide Edip Adıvar Biyografi

Halide Edip Adıvar Biyografi

Halide Edip Adıvar Biyografi bilgilerini merak ediyorum size de bu yüzden yazdım Halide Edip Adıvar Biyografini, paylaşın diye:)
  3. Halide Edip Adıvar Doğum Tarihi

Halide Edip Adıvar Doğum Tarihi

Halide Edip Adıvar Doğum Tarihi kaçıncı yıl acaba merak ettimde kaç yılında doğmuş diye
  4. Halide Edip Adıvar özgeçmişi

Halide Edip Adıvar özgeçmişi

Halide Edip Adıvar Biyografisi kısa Halide Edip Adıvar özgeçmişi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Halide Edip Adıvar biyografi bilgilerini isteyen misafirimiz için, sizlerle ve ilgili tüm arkadaşlarımızla Halide Edip Adıvar hayatıyla ilgili bilgileri paylaşıyoruz. Halide Edip Adıvar 1884 yılında dünyaya gelmiştir. 9 Ocak 1964 hayatını kaybetmiş Türk yazar, siyasetçi,...
  5. Halide Edip Adıvar Resimleri

Halide Edip Adıvar Resimleri

Halide Edip Adıvar Resimleri Halide Edip Adıvar Görselleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda bir çok romana imzasını atmış olan ünlü yazar Halide Edip Adıvar resimlerini sizler için ve bu konuda bizden ricada bulunan misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz.

Sayfayı Paylaş