gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Halide Kemal'e aşık olsunmu?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

halide kemal halidenin ruju [​IMG]
    Siz kimi tutuyorsunuz merak ettim..
    Kemal'in Güllü pardon:) Serap'a dönmesimi uygun..?

Yoksa Serap cezayı hakketti- Halidemi sevsin kemali?

2. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Kemal Halide'yi sevsin. O uyuz Güllü'yü pardon Serap'ı :D unutsun.
    Sevmiyorum ben onu.

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Kırmızı Ruj'da çok yakışıyor ama yaaaaa:n028:

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    olan oldu zaten kemalle halide bebekleri bile olucak yaaa

Halide Kemal'e aşık olsunmu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Kemal'e

Ali Kemal'e

Ali Kemal'e (ziya Gökalp Malta'da sürgünde iken, Ali Kemal'in yazdığı düşmanca yazılara bu şiirle cevap vermiştir.) Ben Türküm! diyorsun, sen Türk değilsin! Ve İslamım! diyorsun, değilsin İslam! Ben, ne ırkım için senden vesika, Ne de dinim için istedim ilam! Türklüğe çalıştım sırf zevkim için, Ummadım bu işten asla mükafat! Bu yüzden bin türlü felaket çektim, Hiç bir an esefle...
  2. uyanıklık hali

uyanıklık hali

Hak Teâlâ bir hadis-i kudsî'sinde Davud (as)'a hitaben şöyle buyurdu: "Ey Davud! Uyanık ol... Din kardeşine karşı yumuşak davran. Sana, benim isteğim doğrultusunda itaat etmeyene ve seninle muvafık olmayana dost ol ma. Çünkü o senin düşmanındır." Buradaki yakazadan (uyanıklıktan) murad, gaflet uykusundan kurtulmaktır. Ve cehaletten berî olmaktır. Salike evvela lâzım olan şey;...
  3. pc kasanız böyle olsunmu

pc kasanız böyle olsunmu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Aşık

Aşık

Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.Asik görmek, bir is...
  5. Atiye/Hali hali hal

Atiye/Hali hali hal

atiye atiye arapça şarkısı dinle arapça şarkısı mali mali dinle şarkı sözü ice şihhat alebeddar elitlul hilvi alalallah elle ene mali şihhat aetini bosi dahilallah yeayni atini basi dahillallah hali hali hal meli meli mel hali hali hal meli meli mel hali hali hal meli meli mel hali hali hal meli meli mel sana ezelden hastayım yokluğunda yastayım sana ezelden hastayım yokluğunda yastayım...

Sayfayı Paylaş