gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Halikarnas Balıkçısı Yazarı Kimdir biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar acaba Halikarnas Balıkçısı Yazarı Kimdir bilen var mı aRANIZDA Halikarnas Balıkçısı Yazarı Kimdir bilen varsa bana yazsın lütfen.

Halikarnas Balıkçısı Yazarı Kimdir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halikarnas Balıkçısı

Halikarnas Balıkçısı

Asıl adı Cevat Şakir Kabaağaçlı olan Halikarnas Balıkçısı 1890'da doğdu. İlköğrenimini Büyükada Mahalle Mektebi'nde, ortaöğrenimini Robert Koleji'nde yaptı (1904). Oxford Üniversitesi'nde dört yıl Yakın Çağlar Tarihi okudu, üniversiteyi orada bitirdi. İstanbul'a dönünce Resimli Ay, İnci vb. dergilerde yazılar yazdı, kapak resimleri ve süslemeler yaptı, karikatürler çizdi (1910 - 1925)....
  2. Yusuf Day Kimdir biliyor musunuz

Yusuf Day Kimdir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar geçenlerde bir yerde okudum Nefise Karatayın sevgilisiymiş Yusuf Day peki aranızda bu Yusuf Day Kimdir bilen var mı varsa yazsın merak ettim oda bir ünlü mü diye:S
  3. Rumeysa Sultan Kimdir biliyor musunuz

Rumeysa Sultan Kimdir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar hepinize keyifli ve bol neşeli bir gün geçirmenizi diliyor ve aranızda Rumeysa Sultan Kimdir bilen var mı diye soruyorum. Rumeysa Sultan Kimdir biliyorsanız lütfen biyografisini yazın.
  4. Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı Hayatı Hakkında Bilgiler

Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı Hayatı Hakkında Bilgiler

cevat şakir kabaağaçlı kimdir halikarnas balıkçısı kimdir Bir Bodrum aşığı olarak ün yapan ve Halikarnas Balıkçısı adıyla kitapları çıkan Cevat Şakir Kabaağaçlı hayatı hakkında ki bilgilerimiz şöyle melekler :) Asıl adı Cevat Şakir Kabaağaçlı. 1890’da İstanbul’da doğdu. 13 Ekim 1973’te İzmir’de yaşamını yitirdi. Yazılarında, çok sevdiği Bodrum’un antik çağlardaki ismi olan...
  5. Halikarnas Balıkçısının Gerçek Adı Ne Biliyor musunuz ?

Halikarnas Balıkçısının Gerçek Adı Ne Biliyor musunuz ?

Halikarnas Balıkçısının Gerçek Adı Nedir Halikarnas Balıkçısının Gerçek İsmi Nedir Sevgili melekler, daha önce hayatı hakkında bilgiler sunduğumuz Halikarnas Balıkçısının Gerçek İsmi Nedir biliyor musunuz ? Hemen paylaşalım..:) Bodrum'a olan aşkı ile tanınan , Halikarnas Balıkçısı mahlasını kullanan ünlü hikaye ve roman yazarının gerçek adı Cevat Şakir Kabaağaçlı'dır. Asıl adı...

Sayfayı Paylaş