gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

halil ergün kaza geçirdi

Konu, 'Çöplük' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

hepimizin çok yakından tanıdığı eski sinema oyuncusu ve yaprak dökümünün ali rızası oyuncu halil ergün kaza geçirdi.

[TABLE="align: left"]
    [TR]
    [TD]
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    Ne trafik ne de iş kazası Halil Ergün'ün başına gelen. Ünlü oyuncuyu günlerdir eve mahkûm eden kaza bambaşka...

Halil Ergün'ün yaşadığı talihsiz kazayı duyunca hemen aradım, hem geçmiş olsun demek, hem de daha detaylı bilgi alıp, yazmak için.

İşte ünlü sanatçının anlattıkları:
    “Kuşlarıma yem ve de evime küçük otantik eşyalar almak amacıyla sık sık giderim Tahtakale'ye. Son gidişimde talihsiz bir kaza geldi başıma.
    Kuşlara yem almak için girdiğim Tahtakale'nin eski binalarından birinin alt katına inerken, ıslak ahşap merdivende ayağım kayınca yuvarlanıp düştüm yere. Sol dizimin arka bağları yırtıldı, çelik bir dizlik taktılar bana. 3-4 gündür yatıyorum evde.”

Halil Ergün'e bir kez daha geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum.

halil ergün kaza geçirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu Kaza Geçirdi

Kenan Doğulu Kaza Geçirdi

kenan doğulu kaza geçirdi, kaza, haberleri, tatili, kayaya çarptı, 2011 haberleri, Yakışıklı şarkıcı Kenan Doğulu, Brezilya tatilinde yüzerken bir deniz kazası geçirmiş Melek'lerim. Şaka gibi bir kaza, yüzekren kayaya çarpmış:S İşte o haberin detayları Melek'ler! Yüzerken yüzünü kayaya çarpan sanatçı, olayın izlerini hâlâ taşıyor. "GÖRÜNTÜ DAHA DA KÖTÜYDÜ" Kenan Doğulu,...
  2. Halil Ergün hayatı

Halil Ergün hayatı

halil ergün halil ergun halil ergün hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kimdir, biyografi, biyografisi, dizileri, filmleri, resimleri, gerçek adı, ödülleri Yaprak Dökümü dizisinden çok iyi tanıdığımız usta oyunculardan Halil Ergün'ün hayatına dair bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler... Halil Ergün, 1946'da İznik'te doğdu. Siyasal Bilgiler Yüksek Basın Yayın...
  3. Seren Serengil Kaza Geçirdi!

Seren Serengil Kaza Geçirdi!

seren serengil, kaza geçirdi, bodrumda, durumu, sağlığı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Şarkıcı Seren Serengil tatilini geçirdiği Bodrum'da kaza geçirdi. Arkadaşının kullandığı arabanın kamyonla çarpıştığı kazada ,Seren Serengil 'in kolunda çatlak oluştu. Sanatçıya geçmiş olsun diyoruz......
  4. Reese Wıtherspoon Kaza Geçirdi!

Reese Wıtherspoon Kaza Geçirdi!

reese wıtherspoon resimleri filmleri reese wıtherspoon kaza geçirsi sağlık durumu haberleri meleklermekani.com Reese Wıtherspoon kimdir diye merak eden meleklerimiz olabilir formumuzda bulunan Reese Wıtherspoon kimdir başlıklı yazımızı inceleyebillirler:) California eyaletinin sahil kenti Santa Monica’da önceki gün spor yapan genç aktris, yaya geçidinden geçerken, saatte 32 km hızla giden bir...
  5. Alex kaza Geçirdi

Alex kaza Geçirdi

Alex,kaza geçirdi Fenerbahçe'nin başarılı kaptanı Alex kaza geçirdi :S Bir Fenerbahçe'li olarak büyük kaptana çok geçmiş olsun diyorum.Umarım büyük bir problem yoktur.Şimdi haberin devamını ekleyeyim Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex de Souza,trafik kazası yaptı.Oyuncunun durumunun iyi olduğu ancak araçta maddi hasarr olduğu öğrenildi. Brezilyalı yıldız, kendi kullandığı...

Sayfayı Paylaş