gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Halil ergün yaşadıklarını anlattı sette sinirlenince göbek atıyorum'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] HALİL ERGÜN İŞİN,N KEYFİNİ ŞU SIRALAR ÇIKARDIĞINI SÖYLEDİ.

Meslek hayatına 70’lere varan film, onlarca dizi sığdıran usta oyuncu Halil Ergün, yaptığı işin ciddiyetine yeni yeni vardığını söyleyerek , 'Ben son 5-10 yıldır yaptığım işin tadına, ciddiyetine vardığımı görüyorum. Bir planın ne kadar önemli olduğunu, çok değerli olduğunu ve herkes için çok önemli olduğunu farkettim ve hala bir kamera, yönetmen, oyuncular, senaryo varsa ben o planda çok heyecanlanıyorum' dedi. Sette zaman zaman sinirlendiği anlarda işi espriye vurduğunu anlatan Halil Ergün, 'Bazen gayrıciddilik olduğunda, kızdığım zaman şarkı söylüyorum, göbek atıyorum' diye konuştu.

Halil ergün yaşadıklarını anlattı sette sinirlenince göbek atıyorum' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halil Ergün(Ali Rıza Bey) röportajı

Halil Ergün(Ali Rıza Bey) röportajı

ali rıza mete kimdir ’Giderek gerçek bir efsane oluyoruz’ ‘Yaprak Dökümü’nün otoriter Ali Rıza Bey’i Halil Ergün: “Bu diziyle insanlara güzel mesajlar veriyoruz. Geniş bir kesim dizimizi seviyor ve giderek bir efsane haline geliyor. Bu kadar kalabalık bir izleyici grubumuzun olması, bir sürü abuk subuk hayal satan ürünlerin yanında çok umut verici...” * Dizide canlandırdığınız Ali Rıza Bey...
  2. Usta oyuncular halil ergün ve fikret hakan tartışması

Usta oyuncular halil ergün ve fikret hakan tartışması

USTA OYUNCULAR FENA KAPIŞTI. ÜNLÜ AKTÖR HALİL ERGÜN, BİR SÜRE ÖNCE FİKRET HAKAN'IN KENDİSİYLE İLGİLİ OLARAK SÖYLEDİĞİ 'NÖBETÇİ AKTÖR' SÖZLERİNE BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ. Fikret Hakan galiba yaşlandı. Ben o yıllarda daha öğrenciydim... 'Piyasada benim adım nöbetçi aktörmüş. 60'lı, 70'li yıllarda Fikret Hakan'ın oynamadığı rolleri oynarmışım. Bir kere yanlış hatırlıyor, galiba yaşlandı'...
  3. Halil Ergün hayatı

Halil Ergün hayatı

halil ergün halil ergun halil ergün hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kimdir, biyografi, biyografisi, dizileri, filmleri, resimleri, gerçek adı, ödülleri Yaprak Dökümü dizisinden çok iyi tanıdığımız usta oyunculardan Halil Ergün'ün hayatına dair bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler... Halil Ergün, 1946'da İznik'te doğdu. Siyasal Bilgiler Yüksek Basın Yayın...
  4. Halil Ergün Yeni Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor!

Halil Ergün Yeni Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor!

halil ergün, yeni proje, yeni dizi, 2011, hangi dizide, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 5 yıl devam eden ''Yaprak Dökümü'' fenomeninden sonra yılbaşından beri inzivaya çekilen Halil Ergün yeni bir diziyle ekranlara dönüyor. Gold Film çatısı altında Faruk Turgut'un yapımcılığını üstlediği bir dramayla izleyici karşısına geçecek olan Ergün,dizide eşini kaybetmiş ve...
  5. halil ergün kaza geçirdi

halil ergün kaza geçirdi

hepimizin çok yakından tanıdığı eski sinema oyuncusu ve yaprak dökümünün ali rızası oyuncu halil ergün kaza geçirdi. Ne trafik ne de iş kazası Halil Ergün'ün başına gelen. Ünlü oyuncuyu günlerdir eve mahkûm eden kaza bambaşka... Halil Ergün'ün yaşadığı talihsiz kazayı duyunca hemen aradım, hem geçmiş olsun demek, hem de daha detaylı bilgi alıp, yazmak...

Sayfayı Paylaş