gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Halil Erkal - Kara Dudum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

halil erkan halil erkal erkal karadudum kara dudum kara dudum Kara Dudum Kanaryamsın..Senin İçin Ölüyorum Yanağından Bir Öptürsen
    seni benim Sanıyorum
    seni benim Sanıyorum

Yanağından Bir Öptürsen
    seni benim Sanıyorum
    seni benim Sanıyorum

Şu Sevgimi Ölçüyorsan..Bana Değer Biçiyorsan
    Ben Senin İçin Ölürüm..
    Beni Biraz Seviyorsan
    Beni Biraz Seviyorsan

Ben Senin İçin Ölürüm..
    Beni Biraz Seviyorsan
    Beni Biraz Seviyorsan

Deli De İstersen Bana
    Aşık oldum Gülüm Sana
    Arıyorum Yana Yana
    Gel Gülüm Gel Nolur Bana
    Canım Gurban Gurban Sana

Arıyorum Yana Yana
    Arıyorum Yana Yana
    Gel Gülüm Gel Nolur Bana
    Halil Gurban Gurban Sana

Halil Erkal - Kara Dudum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dudu Nine’nin hasreti

Dudu Nine’nin hasreti

Dudu Nine’nin hasreti Her bayram gelişinde evini siler süpürür, o yaşına rağmen pırıl pırıl ederdi. Bir heyecan sarardı onu. Gözleri bir başka parlardı. Yüzünü pamuk ellerinin arasına alır, o küçücük penceresinin kenarına oturur, sokağın bitimindeki yolu gözlerdi. Ha geldi ha gelecek diye... Dudu Nineyi yıllardır tanırım. Mahallemizin sevimli ninesiydi o. Bir oğlu vardı Almanya’ya gitmişti....
  2. Dudu kuşu

Dudu kuşu

dudu kuşu resmi dudu kuşu kusu nedir kusu nedir Dudu kusu, sözü ve sohbeti dinlenir bir ka-dinla tabir olunur. Rüyanizda bir dudu kusu satin aldiginizi veya birinin böyle bir kusu size hediye ettigini görmek, tatli dilli bir ka-dinla tanisacaginiza ve onunla dostluk kuracaginiza isarettir.
  3. Halil Erkal - Niğde Bağları

Halil Erkal - Niğde Bağları

halil erkal niğde bağları (Hey hey) Gine yeşillendi Niğde bağları anam anam Niğde bağları aslanım Niğde bağları (Hey hey) Bize mesken oldu anam anam Gurbet elleri aslanım gurbet elleri (Hey hey) Bilmem hayal midir anam anam Bilmem düş müdür aslanım bilmem düş müdür (Hey hey) Mektubun gelmiyor anam anam Yollar kış mıdır aslanım yolar kış mıdır
  4. Halil Erkal - Kesik Çayır

Halil Erkal - Kesik Çayır

Kesik çayır biçilir mi Sular soğuk içilir mi Bana yardan geç diyorlar Seven yardan geçilir mi Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Aman ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin köyünde Aldandım kaldım Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Ağam ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin memleketinde Aldandım kaldım Ankara'nın...
  5. İbrahim ERKAL--Biyografisi..

İbrahim ERKAL--Biyografisi..

halil erkal biyografi ibrahim erkal biyografi halil hayatı ibrahim ağam hey vikipedi (1967) Erzurum’un Narman İlçesinde doğdu. Altı kardeşin en büyüğüdür. İlköğrenimini ve liseyi Narman’da tamamladı. Müziğe, kendi kendine daha ilkokulda bağlama, mandolin ve flüt çalarak adım attı.. Liseden sonra Ankara’da Musa Eroğlu Müzik Eğitim Merkezi’nde solfej ve nota dersleri almaya başladı.;...

Sayfayı Paylaş