gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Halil Koçak - Doğudan doğanım

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Korkularını bilirim sırrın var bende Eğdirmem boynunu kendime kimselere Bitmesin umudum kesme sen selamı
    Devam ederim ben böyle arkadaş hesabı

Ben bu durumdan ölmem yolumdan da dönmem
    Meraklanma sevdamı da üstüne yük etmem
    Yaşamadan görmem kararımdan dönmem
    Sen düşünme benim sancımı ağlarken görünmem

Ben yanıyorum doğudan doğanım
    Sen yansan da yanmasan da
    Misafirim ol gel hiç önemi yok
    Kalsan da kalmasan da

Öyle bir içten sarılırım ki
    Selama durur tüm geçmişin
    Olabilirliğine şaşarsın
    Böyle sevilmenin

Halil Koçak - Doğudan doğanım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğan

Doğan

Rütbe sahibi, itibarı yanında despotluğu da olan birine, Doğan kuşunun kişiye itaat etmesi, çağırıldığı yere gelmesi bir yöneticiyle arkadaşlığa, Doğan kuşu oğul evladına, onun kesilmesi yahut ölümü yeneticinin yahut zalim birinin vefatına, etinden yemeek devlet tarafından gelecek mala, Bir yerde görülen doğan kuşları hırsız ve yankesici takımına, Doğan kuşu bazen düşmana galip gelmeye, mal ve...
  2. Halil Koçak - Kibar İsyan (2009)

Halil Koçak - Kibar İsyan (2009)

halil koçak galeyan şarkı sözü kibar isyan şarkı sözü halil koçak kibar isyan sözleri Sezen Aksu'nun "İkili Delilik" şarkısında imzası bulunan genç müzisyen Halil Koçak kendi solo albümüyle müzik marketlerdeki yerini alıyor. Mayısın ilk günlerinde yayınlanacak "Kibar İsyan" adlı albümde "Galeyan" isimli şarkının akustik versiyonu dahil 12 şarkı bulunuyor. Bugüne...
  3. Halil Koçak - Nikah (Ajda Pekkan ile düet)

Halil Koçak - Nikah (Ajda Pekkan ile düet)

halil koçak nikah sabrına başlarım sükunetini kimse özel üretim değil yavrum nikah ajda sabrına başlarım sükunetine de Yenilir yutulur mu bu devirde Kim kime neye göre layık olmuyor Reşit kişi hangi yaşta Kendi başına karar verebiliyor Ben istedim ki Hısım akrabanın gönlü olsun Panayır yeri gibi Işıl ışıl düğün kurulsun Nikahın imamını da kıyarım hükümetini de Sabrına başlarım sükunetine...
  4. Barış Koçak kimdir

Barış Koçak kimdir

barış koçak kimdir barış koçak kimdir, kısaca hayatı, biyografi, hayatı, hakkında bilgiler, resimleri, filmleri, dizileri "Hatırla Sevgili" dizisinde Deniz Gezmiş'i canlandıran Barış Koçak hakkında bilmediğiniz herşey bu yazımızda Melek'ler. Barış Koçak (d. 25 Eylül 1978, İzmir), Türk sinema ve dizi oyuncusu. Antakya Mustafa Kemal Üniversitesi Elektronik Bölümü'nden mezun...

Sayfayı Paylaş