gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Halil Koçak - Kibar İsyan (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

halil koçak galeyan şarkı sözü kibar isyan şarkı sözü halil koçak kibar isyan sözleri Sezen Aksu'nun "İkili Delilik" şarkısında imzası bulunan genç müzisyen Halil Koçak kendi solo albümüyle müzik marketlerdeki yerini alıyor. Mayısın ilk günlerinde yayınlanacak "Kibar İsyan" adlı albümde "Galeyan" isimli şarkının akustik versiyonu dahil 12 şarkı bulunuyor. Bugüne kadar az sayıda düete imzasını atan süperstar Ajda Pekkan Halil Koçak'ın "Nikah" isimli hareketli şarkısındaki katkısıyla, ilk kez birinci albümünü çıkaran bir şarkıcıyla düet yapmış oldu. Bu son dakika sürprizi düet için albümün basılması geciktirildi. Söz ve müzikleri Halil Koçak'ın kendisine ait şarkılardan oluşan albümün ilk video klibi "Doğudan Doğanım" isimli şarkıya çekildi.

Nikah (Ajda Pekkan ile düet)
    Doğudan Doğanım
    Ana Kuzusu
    Kibar İsyan (Meditasyon)
    Kabullendim
    Galeyan
    Uzatmaya Gerek Yok
    Düttürü Dünya
    Çelişki
    Gözümün Nuru
    Kolonya
    Galeyan (Akustik)

Son düzenleme: 29 Nisan 2009
Halil Koçak - Kibar İsyan (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isyan

isyan

Rüyada bir isyanı görmek, rüyayı görenin kısa zamanda arkadaşlarının kendisi hakkında yaptığı dedikodulardan haberdar olacağına yorumlanır. İsyan Rüyada isyan çıktığını gördüyseniz, birçok hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Yakın bir arkadaşınızın ölüm haberini almanız da mümkün.Kişi rüyasında isyan ederse, kendi karar verdiği bir konuda sesini duyurur, ilgi toplar ve başarı kazanır.
  2. Halil Koçak - Doğudan doğanım

Halil Koçak - Doğudan doğanım

Korkularını bilirim sırrın var bende Eğdirmem boynunu kendime kimselere Bitmesin umudum kesme sen selamı Devam ederim ben böyle arkadaş hesabı Ben bu durumdan ölmem yolumdan da dönmem Meraklanma sevdamı da üstüne yük etmem Yaşamadan görmem kararımdan dönmem Sen düşünme benim sancımı ağlarken görünmem Ben yanıyorum doğudan doğanım Sen yansan da yanmasan da Misafirim ol gel hiç önemi...
  3. Halil Koçak - Nikah (Ajda Pekkan ile düet)

Halil Koçak - Nikah (Ajda Pekkan ile düet)

halil koçak nikah sabrına başlarım sükunetini kimse özel üretim değil yavrum nikah ajda sabrına başlarım sükunetine de Yenilir yutulur mu bu devirde Kim kime neye göre layık olmuyor Reşit kişi hangi yaşta Kendi başına karar verebiliyor Ben istedim ki Hısım akrabanın gönlü olsun Panayır yeri gibi Işıl ışıl düğün kurulsun Nikahın imamını da kıyarım hükümetini de Sabrına başlarım sükunetine...
  4. isyanım...

isyanım...

Aşkıma İsyan....... İşte ben sensiz geçen bir güne daha merhaba diyorum. Tadı yokki bir somun ekmeğin,suyun, Soluduğum havanın, Tadı bile yok ne şekerin ne tuzun. Yokki sevenim, Ben çiçekleri bile sevemem korkarım dikenlerinden. Yaşamımdaki aşkı, İçemedim ki o duyguyu acımı tatlımı. Sabır, sabır çektikçe ufalanır parçalanır yüreğim... Beni bugün benimle bırakın acılarımla, Tükenip giden...
  5. Şahan Gökbakar İsyan Videosu ( Halil Sezai Taklidi videosu )

Şahan Gökbakar İsyan Videosu ( Halil Sezai Taklidi videosu )

Şahan Gökbakar İsyan Taklidi Şahan Gökbakar Halil Sezai Taklidi Videosu İsyan Şahan Gökbakar Twitter den Şahan Gökbakar Yine yapacağını yapmış melişlerim. Son günlerin beğeni ile dinlenilen Halil Sezai'nin İsyan isimli parçasına, kendisi çalıp kendisi söyleyerek video çekmiş. İçinde simit var ama olsun :D:D http://www.youtube.com/watch?v=sZ-f_YRwp_0

Sayfayı Paylaş