gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Halil Koçak - Nikah (Ajda Pekkan ile düet)

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

halil koçak nikah sabrına başlarım sükunetini kimse özel üretim değil yavrum nikah ajda sabrına başlarım sükunetine de Yenilir yutulur mu bu devirde
    Kim kime neye göre layık olmuyor
    Reşit kişi hangi yaşta
    Kendi başına karar verebiliyor

Ben istedim ki
    Hısım akrabanın gönlü olsun
    Panayır yeri gibi
    Işıl ışıl düğün kurulsun

Nikahın imamını da kıyarım hükümetini de
    Sabrına başlarım sükunetine de
    Çalsın davulu zurnası bizim havadan
    Oynar elbet birileri kız tarafından

[Ajda Pekkan ile]
    İmamını da kıyarım hükümetini de

[Ajda Pekkan]
    Aşk benim aşkım kalp benim kalbim
    Ayıplayana kapı gibi gerekçe
    Kusurumu var ki beğenmediğiniz
    Kanunsa bu anayasada nerde

[Ajda Pekkan ile]
    İmamını da kıyarım hükümetini de

Bir sigara yak ver bakalım
    İki kalp birse hiç durur mu
    Kimse özel üretim değil yavrum
    Tüm cemaat fani torunu

Halil Koçak - Nikah (Ajda Pekkan ile düet) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan'dan Halil Koçak'a jest

Ajda Pekkan'dan Halil Koçak'a jest

Sezen Aksu'nun "İkili Delilik" şakısının ödüllü bestecisi Halil Koçak'ın şarkıları,ünlü diva Ajda Pekkan tarafından çok beğenilince, sektörde görülmemiş bir ilk gerçekleşti ve bu yeni şarkıcının ilk albümüne Ajda Pekkan düet yaptı. Kenan Doğulu'nun stüdyosunda ünlü aranjör Murat Yeter'in düzenlemesini yaptığı, "NİKAH" adlı şarkıya hiç tereddüt etmeden, yeni bir insanın...
  4. Halil Koçak - Kibar İsyan (2009)

Halil Koçak - Kibar İsyan (2009)

halil koçak galeyan şarkı sözü kibar isyan şarkı sözü halil koçak kibar isyan sözleri Sezen Aksu'nun "İkili Delilik" şarkısında imzası bulunan genç müzisyen Halil Koçak kendi solo albümüyle müzik marketlerdeki yerini alıyor. Mayısın ilk günlerinde yayınlanacak "Kibar İsyan" adlı albümde "Galeyan" isimli şarkının akustik versiyonu dahil 12 şarkı bulunuyor. Bugüne...
  5. Halil Koçak - Doğudan doğanım

Halil Koçak - Doğudan doğanım

Korkularını bilirim sırrın var bende Eğdirmem boynunu kendime kimselere Bitmesin umudum kesme sen selamı Devam ederim ben böyle arkadaş hesabı Ben bu durumdan ölmem yolumdan da dönmem Meraklanma sevdamı da üstüne yük etmem Yaşamadan görmem kararımdan dönmem Sen düşünme benim sancımı ağlarken görünmem Ben yanıyorum doğudan doğanım Sen yansan da yanmasan da Misafirim ol gel hiç önemi...

Sayfayı Paylaş