gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Albüm Şarkıları

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

halil sezai 2015 albüm,halil sezai 2015 albümü şarkıları,halil sezai ervah-ı ezelden albüm şarkıları halil_sezai_ervah_ezel_2015_yeni_alb_m.jpg

Yorumcu, besteci, ve oyuncu kimliği ile adından sıkca söz ettiren, seslendirdiği şarkılar ile dinleyicileri arasında derin bir bağ kuran Halil Sezai, 2015 yılını yeni bir albüm ile karşılamaya hazırlanıyor.
    Sanatçı bu albümde daha önce usta isimlerin seslendirdiği eserlerden oluşan özel bir repertuar hazırladı. Bu kez dinlemekten keyif aldığı şarkıları kendine özgü yorumu ile müzikseverlerle paylaşacak.
    Aşık Sümmani, Ahmet Kaya, Cemal Safi, Ergin Ergün Keleş,Ferdi Tayfur, Feridun Hürel, Onno Tunç , Onur Akın, Selçuk Tekay, Selda Bağcan, Sezen Aksu, Sezgin Büyük, Ümit Yaşar Oğuzcan, Yavuz Top gibi usta isimlerin unutulmaz şarkılarına yer verecek olan Halil Sezai’nin yeni albümü, Dokuzsekiz Müzik yapımcılığında piyasalarda...
    Halil Sezai Ervah-ı Ezelden Albüm Şarkıları
    Ervah-ı Ezel
    Arka Mahalle
    Gaybana Geceler
    Duyanlara
    Beni Unutma
    Prangalar
    Gece
    Git
    İki Keklik
    Mamoş
    Vurgun

Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Albüm Şarkıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri

Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri

Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkı Sözleri istiyorum ben bu şarkının sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  2. Halil Sezai Ey Aşk 2013 Albüm Tanıtımı

Halil Sezai Ey Aşk 2013 Albüm Tanıtımı

Bu konu; Halil Sezai Ey Aşk 2013 Albüm Tanıtımı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz yıla damgasını vuran pop şarkıcısı Halil Sezai yeni albümüyle sevenleriyle buluştu. Ey Aşk adını verdiği albümde bulunan Yangın Var adlı şarkısına ilk klibin çeken Sezai'nin bu klibi önümüzdeki günlerde ekranlarda olacak.. Hafızalarımıza kazınan çarpıcı sözleri ve başka...
  3. Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Sözleri

Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Sözleri

halil sezai 2015 albümü,halil sezai ervah-ı ezelden,halil sezai ervah-ı ezelden sözleri,halil sezai ervah-ı ezelden şarkı sözleri Ervah-ı ezelde levh-i kalemden Bu benim bahtımı kara yazmışlar Bilirim güldürmez devr-i alemden Bir günümü yüz bin zara yazmışlar Dünyayı sevenler veli değildir Canı terk edenler deli değildir İnsanoğlu gamdan hali değildir Her birini bir efkara yazmışlar Nedir...
  4. Halil Sezai 2015- Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri

Halil Sezai 2015- Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri

halil sezai 2015 duyanlara duymayanlara,halil sezai duyanlara duymayanlara sözleri,halil sezai 2015 albümü duyanlara duymayanlara sözleri,halil sezai ervah-ı ezelden albümü duyanlara duymayanlara şarkı sözleri Halil Sezai – Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri her şey her şey senin için dualarım duygularım düşlerim de bakışların hep seni söylüyor şarkılarım umurumda değil kim duyarsa...
  5. Halil Sezai 2015- Gaybana Geceler Şarkı Sözleri

Halil Sezai 2015- Gaybana Geceler Şarkı Sözleri

halil sezai 2015 albüm,halil sezai gaybana geceler,halil sezai gaybana geceler sözleri,halil sezai gaybana geceler şarkı sözleri Oy Sevdasına Kurban Olduğum Oy Bilsen Ne Gaybana Geceler Yaşarım Gaybana Gecelere Oy Kulaklarımda Buruk Buruk Uğultular Ben Günlere Yanarım GünlerBbana Demem O ki Sana Hasretin O Kadar Koymazdı Amma Geceler Öyle Bir Gaybana Gaybana Gaybana Geceler Öyle Bir Kötü...

Sayfayı Paylaş