gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Halil Sezai Ey Aşk 2013 Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Halil Sezai Ey Aşk 2013 Albüm Tanıtımı haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, geçtiğimiz yıla damgasını vuran pop şarkıcısı Halil Sezai yeni albümüyle sevenleriyle buluştu. Ey Aşk adını verdiği albümde bulunan Yangın Var adlı şarkısına ilk klibin çeken Sezai'nin bu klibi önümüzdeki günlerde ekranlarda olacak..

Hafızalarımıza kazınan çarpıcı sözleri ve başka diyarlara sürükleyen müzikleri ile geçtiğimiz yıla damgasını vuran HALİL SEZAİ'nin, ikinci solo albümü "EY AŞK" müzik marketlerde yerini aldı. 14 şarkıdan oluşan albümün müzik direktörlüğünü Sadun Ersözmez üstlendi.

Halil Sezai, bu albümde söz ve müziği kendisine ait olan şarkıların yanı sıra Engin Bayrak imzası taşıyan "Günaydın" şarkısına da yer verdi. Ayrıca düzenlemesini Göksun Çavdar'ın yaptığı "Aşk Yakar" şarkısında Fuzuli'nin unutulmaz dizelerini kendi bestesi ile yorumladı.

Albümün mastering çalışması Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Kartonet fotoğraflarını Mehmet Turgut'un çektiği albümün, ilk video klibi Talip Karamahmutoğlu yönetmenliğinde "Yangın Var" şarkısına çekildi. Klip önümüzdeki günlerde yayında olacak.

Halil Sezai’nin "Ey Aşk" isimli albümü Dokuzsekiz Müzik yapımcılığında müzik marketlerde...

Halil Sezai Ey Aşk 2013 Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü

Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü

1999'da "Kutupta Yaz Gibi" ile başlayan BAHA rüzgarı "Boşver Üzülme", "Canım Sevgilim", "Bizim Hikayemiz", "Yalnızlığım", "Aşk Acısı", "Bitmeliyse", "Ölmeyen Şarkı", "Çılgınım Benim", "Kıyamam Sana", "Yalnızlık Benim Eski Sevgilim", "Ağla Halime", "Bana Geri Ver",...
  2. Halil Sezai 17 Mayıs Denizli Konseri 2013

Halil Sezai 17 Mayıs Denizli Konseri 2013

halil sezai haberleri halil sezai konseri 2013 halil sezai denizli konseri 2013 Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Halil Sezai ücretsiz bir halk konserinde Denizlili hayranlarıyla buluşacak. Yarın akşam gerçekleşecek olan konser, saat:20:00'de Akhan Kervansaray Restaurant Bar - Akhan Mah. 99. Sok. No:1 / Denizli adresinde seyredilebilecek..
  3. Baha "Aşk Bahane" Albümü Tanıtımı 2013

Baha "Aşk Bahane" Albümü Tanıtımı 2013

baha yeni albüm 2013 baha aşk bahane 2013 aşk bahane albümü Sevgili melekler, kadife sesiyle duygulu parçalar seslendiren Baha, 5 parçalık yeni albümü Aşk Bahane i,le müzik marketlerdeki yerini aldı. 5 şarkıdan oluşan albümün ilk video klibi söz ve müziği Adnan Fırat'a ait olan "Tanrım Kaderime Bir El At" isimli şarkıya çekildi... Tanrım Kaderime Bir El At Söz & Müzik :...
  4. Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

ferhat göçer yeni albüm 2013, ferhat göçer kalbe kiralık aşklar, ferhat göçer haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Ferhat Göçer'in yeni albümü "Kalbe Kiralık Aşklar" 7 Ekim'de müzik marketlerdeki yerini alacak. Sanatçının 6.albümü olan "Kalbe Kiralık Aşklar", melankolik ve hüzünlü parçalardan oluşuyor. On bir şarkının yer aldığı "Kalbe Kiralık...
  5. Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Albüm Şarkıları

Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Albüm Şarkıları

halil sezai 2015 albüm,halil sezai 2015 albümü şarkıları,halil sezai ervah-ı ezelden albüm şarkıları Yorumcu, besteci, ve oyuncu kimliği ile adından sıkca söz ettiren, seslendirdiği şarkılar ile dinleyicileri arasında derin bir bağ kuran Halil Sezai, 2015 yılını yeni bir albüm ile karşılamaya hazırlanıyor. Sanatçı bu albümde daha önce usta isimlerin seslendirdiği eserlerden oluşan özel bir...

Sayfayı Paylaş