gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Halil Sezai İncir Reçeli 2 filminin müjdesini verdi.

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Halil Sezai,İncir reçeli 2, beyaz giyme toz olur Halil Sezai İncir Reçeli 2 filminin müjdesini verdi.
    Ünlü sanatçı Halil Sezai, sosyal medya hesabından İncir reçeli 2 filminin ekim ayında vizyona gireceğini açıkladı.
    Büyük ses getiren ,İncir reçeli filmi ve İsyan şarkısı,İncir reçeli 2'de beyaz giyme toz olur şarkısı ile yine Halil Sezai'nin zirveye oynayacağını düşünüyorum.
    halil sezai melekler mekanı.jpg

Halil Sezai İncir Reçeli 2 filminin müjdesini verdi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. incir reçeli!

incir reçeli!

incir reçeli Malzemeler: 120 adet reçellik soyulmuş incir (pazarda satılanlarla 4 paket ~ 600 gr) 1 kilo 300 gr toz şeker (~ 5 su bardağı) 1 litre su yarım limonun suyu Hazırlanması: 1. incirlerin ortasını (boyuna) kürdanla delin. incirleri soğuk su dolu bir kaseye atın. 5 dakika bekletin. iki avcunuzun arasına aldığınız birkaç incirin suyunu sıkarak süzün. tüm incirleri bu şekilde...
  2. İncir Reçeli

İncir Reçeli

incir reçeli filmi incir reçelindeki mekanlar Türk yapımı güzel bir romantik film... Değişik yüzleri sinemada seven herkese öneriyorum...Filmden bahsetmek istiyorum biraz; Vizyon Tarihi :11 Şubat 2011 Süresi :95 dak. Yönetmen :Aytaç Ağırlar...
  3. Halil Sezai Artık Güldürecek !

Halil Sezai Artık Güldürecek !

halil sezai halil sezai haberleri İsyan, Paramparça ve Sonbahar adlı şarkılarıyla Türk halkının sevgisini kazanan şarkıcı Halil Sezai artık güldürecek melekler :) Şarkılarıyla hüzün fırtınası estiren Halil Sezai bakın nasıl güldürecekmiş :D:D Geçen yıl sinemalarda gösterilen ve izleyenleri gözyaşlarına boğan "İncir Reçeli" adlı filmde başrol oynadıktan sonra adını duyuran,...
  4. "İncir Reçeli 2" Filmi Tanıtımı ve Fragmanı 2014

"İncir Reçeli 2" Filmi Tanıtımı ve Fragmanı 2014

incir reçeli 2, incir reçeli 2 filmi, incir reçeli 2 fragman Sevgili melekler, şarkıcı Halil Sezai'nin başrolünde olduğu filmin fragmanı seyirci ile buluştu.Başrollerinde Halil Sezai ve Melike Güner'in yer aldığı yer aldığı İncir Reçeli filmi 2011 yılında vizyona girmiş ve oldukça dikkat çekmişti. Halil Sezai de geçtiğimiz günlerde filmin devamının çekileceğini açıklamıştı. Vizyon tarihi...
  5. 2014- Halil Sezai Beyaz Giyme Dinle (incir reçeli 2)

2014- Halil Sezai Beyaz Giyme Dinle (incir reçeli 2)

halil sezai beyaz giyme toz olur,beyaz giyme halil sezai dinle,2014 halil sezai incir reçeli 2 beyaz giyme,halil sezai beyaz giyme incir reçeli 2 dinle, HALİL SEZAİ BEYAZ GİYME ŞARKISINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN İlk konuşmayı oluşturan Halil Sezai, aşırı coşkulu olduğunu belirterek sözü yönetmen Aytaç Ağırlar’a bıraktı. Ağırlar, çekimlerin takribî altı hafta sürdüğünü anlatım ederek, “Yeni...

Sayfayı Paylaş