gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Halil Sezai Paracıklıoğlu-Seni Beklerken Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

halil sezai paracıklıoğlu seni beklerken halil sezai sezai paracıklıoğlu ile ilgili bilgiler burada melekler. En çok bilinen şarkısı ''İncir Reçeli'' adlı sinema filminde söylediği ''Duman'' adlı parça olan H.Sezai Paracıklıoğlu İncir Reçeli adlı filmin başrolünde de oynamıştır melekler :). Birçok tiyatro oyunu ve dizide de rol alan Halil Sezai Paracıklıoğlu nun Seni Beklerken şarkısının sözlerini sizler için yayınlıyoruz..

yürüdüm kendimden uzak
    cok uzak bir sevda düsünme
    kayboldum sessizlikte
    haps oldum bu esir sehirde
    uzak mesafelerde uzak
    dervis oldum daglari astim
    sair oldum kitap yazdim
    gece oldum hep saklandim
    susuz kaldim yagmura aktim
    doktor oldum ilac bile yaptim
    rüzgar oldum icine aktim
    kain oldum rezil oldum
    raki oldum duman oldum
    seni beklerken beklerken beklerken

Halil Sezai Paracıklıoğlu-Seni Beklerken Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hilal sezai paracıklıoğlu seni beklerken şarkı sözü lazım

hilal sezai paracıklıoğlu seni beklerken şarkı sözü lazım

hilal sezai paracıklı oğlu sevda tanrıçası şarkısınıda arıyorum ama bana şimdilik seni beklerken isimli şarkısının sözleri lazım sağolun.
  2. Halil Sezai Paracıklıoğlu Kimdir Hayatı Biyografisi Şarkıları

Halil Sezai Paracıklıoğlu Kimdir Hayatı Biyografisi Şarkıları

halil sezai paracıklıoğlu kimdir hayatı biyografi şarkıları filmleri dizileri ile ilgili bilgiler burada melekler. Genelde dizi ve tiyatro oyunlarından tanınan Halil Sezai Paracıklıoğlu nun aslında bir müzisyen olduğunu biliyor muydunuz melekler ? :) Her iki dalda da kendinden emin adımlarla ilerleyen H.Sezai Paracıklıoğlu hayatı biyografisi hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz :)...
  3. Halil Sezai Paracıklıoğlu Sevda Tanrıçası Şarkısı Sözleri Burada Melekler

Halil Sezai Paracıklıoğlu Sevda Tanrıçası Şarkısı Sözleri Burada Melekler

halil sezai paracıklıoğlu sevda tanrıçası şarkısı sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Daha önce ki konumuzda Halil Sezai Paracıklıoğlu Seni Beklerken şarkısı sözleri hakkında sizlerle paylaşımda bulunmuştuk melekler :) İsteğiniz üzerine H.Sezai Paracıklıoğlu na ait Sevda Tanrıçası adlı şarkının sözlerini de yayınlıyoruz.. seni sevda tanrıçası yapan şu aptal gönlüm, değil mi?...
  4. Halil Sezai Paracıklıoğlu Olsun Şarkısının Sözleri

Halil Sezai Paracıklıoğlu Olsun Şarkısının Sözleri

Halil Sezai Olsun Şarkı Sözleri Halil Sezai Paracıkoğlu Olsun Şarkısı Sözleri Son günlerin başarılı şarkıcısı ve flaş ismi Halil Sezai'nin seslendirdiği Olsun adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve yağmurlu İçimde her gün ölen umutlar var Olsun zaten aşklar hep böyle... Sana bir söz yazdım...
  5. Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Sözleri

Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Sözleri

halil sezai 2015 albümü,halil sezai ervah-ı ezelden,halil sezai ervah-ı ezelden sözleri,halil sezai ervah-ı ezelden şarkı sözleri Ervah-ı ezelde levh-i kalemden Bu benim bahtımı kara yazmışlar Bilirim güldürmez devr-i alemden Bir günümü yüz bin zara yazmışlar Dünyayı sevenler veli değildir Canı terk edenler deli değildir İnsanoğlu gamdan hali değildir Her birini bir efkara yazmışlar Nedir...

Sayfayı Paylaş