gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Halılarımı En İyi Nasıl Temizlerim?

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

halı temizliği, halılar nasıl temizlenir, halı temizliği hakkında
    Sevgili melekler, genelde halı temizliği için halı yıkama fabrikaları tercih edilse de şöyle köpük köpük yıkamanın yerii ne tutabilir ki? :) Eğer siz de halılarınızı fabrikalar yerine kendi ellerinizle yıkamak istiyorsanız vereceğimiz ipuçları işinize yarayacaktır. Zira bu ipuçları sayesinde halılarınız ilk aldığınız gün gibi tertemiz ve yumuşacık olacak üstelik bu temizliği yaparken kimyasal da kullanmayacaksınız. İşte halı temizlemenin püf noktaları...

halı.jpg

aysen* bunu beğendi.
Halılarımı En İyi Nasıl Temizlerim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyi bir halıyı nasıl seçerim

iyi bir halıyı nasıl seçerim

Halı nasıl seçilir? Nasıl bir halı almanız gerektiği, halıyı nasıl kullanmak istediğinize göre değişir. Eğer bir arka plan öğesi olarak ya da evinizin dekorasyonuna fon oluşturacak bir halı istiyorsanız, krem rengi, bej ve toprak renklerde halılar tercih edebilirsiniz. Ama tam tersi, dikkat çeken ve evinizin odak noktasını oluşturan tarzda bir halı istiyorsanız, o zaman bordo, siyah,...
  2. bebeğimin burnunu nasıl temizlerim ?

bebeğimin burnunu nasıl temizlerim ?

Kızlar bebeğinizin burnu diyelim ki tıkalı ve sümük oluşumu var biliyorsunuz bu durumda mama yemesi yada uyuması beklenemez bebekten hale hazırda benimkinden de beklenemez çok şükür. Bebeğimin burun tıkanıklığını nasıl temizlerim bu pompa tarzında olan aletler hiç bir işe yaramıyor. Bebevak diye bir ürün var bu ürünü öneriyormusunuz kızlar ? Teşekkür ediyorum. sizlerinde kullandığı bir yöntem...
  3. Göz makyajı en iyi nasıl temizlerim

Göz makyajı en iyi nasıl temizlerim

Melekler hepinize merhaba.Ben her kadın gibi makyaj yapmayı çok seviyorum ama bana en zor gelen de makyajı temizlemek.Acaba makyajımı en iyi nasıl temizlerim, en etkili, en çabuk ?
  4. Perdelerimi en iyi nasıl temizlerim ?

Perdelerimi en iyi nasıl temizlerim ?

Merhaba tecrübeli melekler. Benim perdelerim genelde stor perde ama bir odada da tül var.Acaba perdelerimi pırıl pırıl olacak şekilde nasıl temizleyebilirim ? Neler önerirsiniz ?
  5. stor perdelerimi nasıl temizlerim

stor perdelerimi nasıl temizlerim

selam ısınmak için soba kullanıyoruz bacada sanırım problem var arada bir rüzgarlı havalarda tüttüğü oluyor daha yeni yaptırdığım stor perdelerim ne yazıkki is lekesi oldu açık renk olduğu için hoş bir görüntü oluşmuyor piyasada stor perdeleri temizleyen firmalar varmış ama benim bütçem buna müsait değil kendim temizlemem gerekiyor bana stor perdelerimi en kolay nasıl temizleyebilirim bilgi...

Sayfayı Paylaş