gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Halıların ezilmiş yerlerini düzeltmek için

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişler halılarınız üzerine basıldıkça eziliyorsa işte yapmanız gerekenler:9 Halılarınızın ezilen yerlerini düzeltmek için ıslak bir bezle ılık ütüyü bu ezilmiş yerlerin üzerinde gezdirin.Bu işlemi yaparken ütüyü çok fazla bastırmamaya çalışın .Ezilmiş olan kısımların dikleştiğini göreceksiniz.Gerekirse birazda fırçalayabilirsiniz.

Halıların ezilmiş yerlerini düzeltmek için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düzelmek / düzeltmek

Düzelmek / düzeltmek

Her çeşit lazım ve gerekli olan düzeltme hayırdır. Yeryüzü şekillerini (dağ, tepe vs.) gereksiz yere düzeltmek, yapılan iyi işleri bozmaya, Bir dağ yahut tepeyi kendi eliyle düzeltmek, yaptığı eseri kendi eliyle yok etmeye, hayırla anılacak anıdı unutturracak yanlış bir işi veya tasarrufa kalkışmaya, Kendiliğinden engebeli arazinin düzeldiğini görmek zor olan şeyin kolaylaşmasına delalet eder....
  2. ben hala bıraktığın yerdeyim

ben hala bıraktığın yerdeyim

ben hala bıraktığın yerdeyim beni bıraktığın yerdeyim Öyle ya, terk ettin beni, kendine dair ne varsa yaşanacak yanında alıp götürdün, gözlerindeki kıvılcımları dahi almışsın bana sormaksızın...." Bütün bunlar sana ceza değil" diyordun telefonda, "üzülme" derken asıl üzülenin sen olduğunu gizlemeye çalışarak.. Evet...Üzdüm seni farkına varmaksızın, üzdüm seni çünkü...
  3. Yüksek kan şekerinizi düzeltmek için yapılması gerekenler...

Yüksek kan şekerinizi düzeltmek için yapılması gerekenler...

Yüksek kan şekerinizi düzeltmek için, aşağıdakileri uygulayın: • Eğer önünüzdeki yemeğin tadı şekerliyse, ve bu tat organik meyveden gelmiyorsa yemeyin • Her yemekten önce suda çözünmüş 1 çorba kaşığı karnıyarık otu tohumu (psyllium husk) • Her gün 1-6 gram tarçın57 • Her gün 300-600 mg alfa lipoik asit (ALA) • Her gün 10-25 mg, yüzde 1'lik banaba bitkisi ekstresi (korosolik asit) •...
  4. Göz Biçimlerini Düzeltmek İçin Öneriler

Göz Biçimlerini Düzeltmek İçin Öneriler

Çukur Gözler: Gözkapağının tamamında uçuk bir far veya kapatıcı kullanın. Böylece açık renkli ve temiz bir gözkapağı yaratmış olursunuz. Maskarayı çok tutarak gözlerinizi vurgulayabilirsiniz. Sarkık Gözkapakları: Orta ile koyu arası bir far kullanarak, gözün dış kenarıyla iç kenarı arasındaki mesafenin dış kenara yakın üçte birlik kısmına denk gelen noktadan başlayıp kirpik çizgisinden kaş...

Sayfayı Paylaş