gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Halit Ergenç:'Bergüzar'da huzuru buldum'

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Halit Ergenç, Binbir Gece dizisinde başrolü paylaştığı Bergüzar Korel'le birlikte olduklarını açıkladı.

Halit Ergenç, 'İkimizi de şaşırtan bir ilişki' dediği Bergüzar Korel'le aşkını kelimelere döktü: "Onun yanında huzuru buldum. İçimizden gelen bazı şeyler bizi bile şaşırtıyor. Birbirimizle olmaya ihtiyacımız var." Halit Ergenç, Sabah gazetesi yazarı Şengül Balıksırtı'nın sorularını yanıtladı.

Hayat sürprizlerle dolu. Zor bir dönemden geçtiğinizi zannederken, aşk yeniden kapınızı çalıyor... Hayat hâlâ çok zor...

Nedir zorluklar?

Bugüne kadar kendimi bu kadar çok televizyonda ve gazetelerin magazin sayfalarında görmemiştim. Kişiliğimin bu kadar irdelendiğini görmemiştim. Nasıl bir insan olduğumdan tutun da, neyi nasıl yapıyor olduğumla ilgili bu kadar saldırıya uğramamıştım. İnsanlar neden vakitlerini ve köşelerini bilgi sahibi olmadan bu konu hakkında fikir yürütmeye ayırıyorlar, bunu anlayamıyorum.

Niye bu yeni durumu itiraf etmekte bu kadar zorlandınız?

Düşünsenize; birine karşı bir şeyler hissediyorsunuz, mümkün olduğu kadar temkinli davranıp, kendinizi deneyip gerçekten emin olup olmadığınıza karar verene kadar bir zaman geçiyor. Birileri bize sürekli 'evet mi, hayır mı?' diye soru soruyor. Bir dakika, durun. Biz bunca uzun süren bir arkadaşlığın ardından bir şey yaşıyoruz. Ve içimizden gelen bazı şeyler bizi de şaşırtıyor şu anda! Dolayısıyla bizim de zamana ihtiyacımız var buna bir isim verebilmek için. Birbirimizle olmaya ihtiyacımız var.

Bergüzar'ın en çok nesini seviyorsunuz?

Geçenlerde Bergüzar'ın ağzından yazılmış 'güveni, sakinliği ve huzuru onda buldum' diye bir söz vardı. Bu laf çok hoşuma gitti. Ben de içimde bu fırtınalar olurken, bu kadar sıkılırken onunla sakinleşiyorum... Ve rahatlıyorum.

İlk kıvılcım Paris'te mi ateşlendi?

Evet. Aslında Paris'e gitme konusunda çok zor karar verdik. Çünkü dedikodular vardı. Eğer o seyahatte de birlikte görünürsek falan gibi düşündük. Sonuçta Paris güzel geçti.

Yani Paris'in sizin için özel bir anlamı mı oldu?

Evet, Paris'te beraber zaman geçirme fırsatı bulduk. Sokaklarda dolaşıyoruz, çevre baskısı yok. Evet, etrafta pek çok Türk var ama orası başka bir ülke. Yani bize rahat, her şeyden, her türlü stresten ve bütün baskılardan uzak geçici rahat bir ortam yarattı Paris. Hatta geçmişimizden de uzak... Bizim için o tatil her şeyden bağımsız bir mekan ve zamandı...

Halit Ergenç:'Bergüzar'da huzuru buldum' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halit Ergenç Biyografi

Halit Ergenç Biyografi

halit ergenç biyografi halit ergenc biografija ergenç biography biografija ergenc 1970 yılı, İstanbul doğumlu. 1989’da Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimlerinden mezun olan Ergenç, aynı sene girdiği Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümleri’ni bitirdi. Oyunculuk kariyerinde önemli bir yere sahip olan müzikal, opera ve bale çalışmaları arasında “The Adventures of...
  2. Halit Ergenç Hayatı

Halit Ergenç Hayatı

halit ergenc nereli halit ergenç hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgiler, biyografi, nereli, kaç yaşında, dizileri, filmleri, sultan süleymen, muhteşem yüzyıl Gündemin en çok konuşulan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Sultan Süleyman'ı yani Halit Ergenç hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Halit Ergenç, 1970 yılı, İstanbul doğumlu. 1989’da Gemi İnşaatı ve...
  3. Halit Ergenç İnstagrama Rakip Oldu!

Halit Ergenç İnstagrama Rakip Oldu!

halit ergenç haberleri, halit ergenç hakkında, halit ergenç pondr Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'daki Kanuni rolüyle yıldızı parlayan Halit Ergenç sosyal paylaşım ağlarına rakip oldu. Yeğeni Aziz Akgül’le birlikte ‘Pondr’ adlı yeni bir internet uygulamasını hayata geçiren Ergenç, önceki gün İstanbul Ceylan Intercontinental Otel’de bir tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Ünlü oyuncu,...
  4. Halit Ergenç Dizi Tekliflerine Uzak!

Halit Ergenç Dizi Tekliflerine Uzak!

Halit Ergenç Kanuni Sultan Süleyman rolünden sonra başka rol kabul etmiyor, Halit Ergenç neden dizi tekliflerini kabul etmiyor Halit Ergenç Dizi Tekliflerine Uzak! Muhteşem Yüzyıl dizisinin Kanunu Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç dizi tekliflerini kabul etmiyor. Halit Ergenç için oldukça yüksek ücretler teklif edilmesine rağmen tekliflere sıcak bakmıyor. Halit Ergenç'e yeni sezon için 20'den...
  5. Halit Ergenç ekranlara dönüyor

Halit Ergenç ekranlara dönüyor

Star TV ekranlarında yayınlanan 4 sezon süren Muhteşem Yüzyıl dizisinin ardından 1 sezon dinlenmeye karar veren Halit Ergenç, film ve reklam projeleri dışında kamera karşısına geçmemişti. Kanal D’nin yeni dizisi için anlaşan Halit Ergenç, Ekim ayında ekranlara geri dönüyor. Ergenç’in Kanal D’den yeni dizi için bölüm başına 120 bin TL alacağı öğrenildi. Bu ücretle en çok kazanan dizi...

Sayfayı Paylaş