gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Halit'in eşi anlattı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Eski eşi ile ilgili açıklamalarda bulunan Gizem Soysallı verdi veriştirdi...... EŞİNİN İHANETİNİ DÜĞÜNDE ÖĞRENDİ
    GİZEM SOYSALLI, EŞİNİN BERGÜZAR KOREL İLE İLİŞKİSİNİ İLK KEZ CEYDA DÜVENCİ’NİN DÜĞÜNÜNDE HİSSETTİĞİNİ İTİRAF ETTİ...

Halit Ergenç’in zoruyla bebeğini aldıran Gizem Soysallı, eşinin Bergüzar Korel ile ilişkisini ilk kez Ceyda Düvenci’nin düğününde hissettiğini itiraf etti...

Halit Ergenç'in eski eşi Gizem Soysallı'dan, rol arkadaşı Bergüzar Korel'e aşık olunca boşandığı ortaya çıktı. Boşanmadan önce 1,5 aylık hamile olduğunu öğrenip, eşinin baskısıyla bebeğini aldıran Soysallı'nın yakınlarına, 'İhaneti hissettiğim için bebeği doğurmak istemedim. Ne yapsam Halit'i geri döndüremeyeceğimi anlayınca boşanmayı kabul ettim ve bebeği aldırdım' dediği öğrenildi.

İLİŞKİDEN EMİN OLDU

Bu arada aşk üçgeninde önemli bir ayrıntı daha ortaya çıktı. Geçen yıl 14 Ağustos günü Ceyda Düvenci Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda Engin Akgün ile dünyaevine girmişti. Bu düğün, Soysallı'nın kocasının Bergüzar Korel ile ilişkisinden emin olmasına sebep olmuş.

‘ELİMDEN GELENİ YAPTIM’

O tarihte bir yıllık evli olan Soysallı'nın bu konuda yakın bir arkadaşına söyledikleri ise şöyle: 'Kocam ile Bergüzar Korel'in dedikodularını duyardım ama ciddiye almazdım. Düğün geccesi gördüklerim dedikoducuları haklı çıkardı. İhaneti o gecce hissettim. Kadın olarak onu geri döndürmek için elimden geleni yaptım ama başaramadım.' Soysallı bebeğini aldırdıktan sonra Halit Ergenç'ten para aldığı iddialarını da yalanladı.

Halit'in eşi anlattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. NaSıl AnLaTSaM"

NaSıl AnLaTSaM"

Hangi dilde anlatsam seni sevdiğimi? Hangi hasret yüklü,yanık türkülerle dile getirsem? Hangi iç parçalayan,yürek dağlayan,aşık ozanların şiirlerini okusam yıldız gözlerine bakarak? Hangi silinmez kalemle yazsam yüreğine aşkımı? Hangi dağa,hangi taşa,hangi kağıt parçasına yazsam sana duyduğum yüce sevdayı? Hangi yağan deli yağmurda ıslansam söndürür hasretini? Hangi rüzgar,hangi tufan...
  2. Eşime İthafen 'Nasıl Anlatsam ki'

Eşime İthafen 'Nasıl Anlatsam ki'

esime siir eşimi nasıl mutlu ederim eşime doğum günü şiirleri eşime şiir doğum günü şiiri Eşime İthafen; Evlilik aşkı öldürür derler ya hani... Korkmuştum biraz evlenirken. Sana söylemedim ama... Sonra bir daha hiç korkmadım seninle birlikte olunca, anladım çünkü; ♥ Televizyon seyrederken büyük koltuğu bana bırakışındı ♠ Kızarttığımız sosislerin son parçasını benim yememdi...
  3. Anlat bakalım!!!

Anlat bakalım!!!

TELEVIZYONDA YAPILAN ANLAT BAKALIM YARISMASINDAN kelime: mini etek erkek: hani sen hep giyersin de, ben sana giyme derim ya.. kiz : don! topluluk: ohaaaaa! kelime: Sümüklü böcek erkek: hani bi hayvan var spiral seklinde bi kabugu var. kiz: salyangoz erkek: hah ona çok benziyor,ama sen nezle olunca ne akar burnundan kiz: sümük erkek: evet evet bu salyangoz benzeri...
  4. Bergüzar ile Halit'in düğün günü

Bergüzar ile Halit'in düğün günü

nihayet düğün tarihi alan aşıklar dünya evine 07.08.09 tarihinde girecekler hayırlısı diyelim..... DÜĞÜN İÇİN ÖZEL TARİH BERGÜZAR KOREL İLE HALİT ERGENÇ, 7 AĞUSTOS'TA YANİ 07.08.09'DA DÜNYAEVİNE GİRECEK. LES OTTOMANS'TAKİ DÜĞÜN İÇİN BU ÖZEL TARİHİ SEÇEN ÇİFTİN BALAYI DA MALDİVLER'DE! Les Ottomans'ta 'evet' Binbir Gece' yine mutlu sonla bitiyor! Dizideki...
  5. Anlat

Anlat

beni bir kelime ile anlat cevapları Anlamaya çalışmak herşeyi anlamlandırmak dünyayı ne zor geliyor insana.... Sabrı anlat bana... Mağlubiyetlere dayanmayı öğret ruhuma Bir ışık yak aydınlansın ufuklarım Söyle ne vâkit sona erer bu amansız sınanma? Özlemi anlat bana... Göğünde kanat çırpan vuslat kuşları Nereye konarlar yorulduklarında? Ayaz yemiş sevdaların bakışlarındaki...

Sayfayı Paylaş