gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

halıya çay döküldü neyle silebilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

HANIMLAR YA YARDIM LÜTFEN...HALIYA CAY YANİ DEMLİK DÖKULDU SİLDM AMA CIKMDI NEYLE SİLİYM BİLGİSI OLAN.Domestos la sildim Aspirnle ama cıkmadı BAŞKA TAVSİYESİ OLAN

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sirke sizin aradığınız mucizevi çözüm olabilir yada kirçöz olabilir eğer halınız çok renkli değilse alkolde lekeden kurtulmanızı sağlayabilir, kolay gelsin :tik:

halıya çay döküldü neyle silebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunumun üzerine kaynar su döküldü ne yapabilirim diyorsanız.

Çocuğunumun üzerine kaynar su döküldü ne yapabilirim diyorsanız.

rüyada kaynar su dökülmesi rüyada kaynar su ile yanmak yanığı ele dökülmesi Çocuğunuzun üzerine kaynar su dökülürse ne yapacağım diyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun melişlerim:) Çocuğun üzerine kaynar su döküldüğünde bütün yamna yardımlarında olduğu gibi ilk önce maddeden çocuğunuzu uzaklaştırmanız gerekiyor.Eğer üzerinde giysi varsa ve bu giysiler çocuğun üzerine yapışmadıysa hemen...
  2. Çay Nedir? Çay Faydaları Nedir

Çay Nedir? Çay Faydaları Nedir

Çay Nedir? Çay Faydaları Nedir lütfen bilginiz varsa yazın kızlar çayı çok içiyorum faydalarını merak ettim:)
  3. Çay Bitkisi nedir  Çayın yararları Nelerdir

Çay Bitkisi nedir Çayın yararları Nelerdir

Çayın yararları Nedir Çay Bitkisi nedir Çayın Faydaları Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda çay ve çayın faydaları hakkında merak ettiğimiz tüm bilgileri konu alıyor ve çay hakkında merak içersinde olan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Çay, işlenmiş yapraklarının kaynatılmasıyla veya haşlanmasıyla içecek elde edilen bir bitki türüdür. Çay, çalının...
  4. Halıya Dökülen Çayın Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıya Dökülen Çayın Lekesi Nasıl Çıkar?

çay lekesi çay lekesi nasıl çıkar halıdaki çay lekesi Sevgili melekler, hepinizin başına mutlaka gelmiştir. Binbir özenle misaifr ağırlarken, misafirlerden birinin çocuğu ya da kendisi caanım halınıza saçı döküvermiştir. Ya da bir şakalaşma sırasında sevgili eşiniz halınıza çay bardağını boca etmiştir. Hemen tasalanmayın, leke çıkmaz diye de üzülmeyin. Şimdi vereceğimiz bilgileri aklınıza...

Sayfayı Paylaş