gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Halk Bankası yeni personel alacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Türkiye Halk Bankası A.Ş Yönetim Kurulu, 1,500 yeni personel alınmasına karar verdi. Türkiye Halk Bankası'ndan İMKB'ye yapılan açıklamada, Banka Yönetim Kurulu toplantısında, yaygın sınav yapabilme imkanına sahip üniversitelerden birine yazılı sınav yaptırılması veya KPSS sonuçları kullanılması yöntemlerinden faydalanılarak sıralamaya giren adaylardan, yapılacak mülakat sonucunda, banka uygulamaları çerçevesinde müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, servis görevlisi ve banko görevlisi unvanlarında, toplam 1,500 kişiye kadar eleman alınmasına karar verildiği duyuruldu.
    Açıklamada, personel alımı ile ilgili ilanların yakın zamanda Banka WEB sitesinde ve basında duyurulacağı kaydedildi.

kaynak:hürriyet haber

Halk Bankası yeni personel alacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halk Bankası da İstanbul'da yer arıyor

Halk Bankası da İstanbul'da yer arıyor

Halk Bankası, genel müdürlüğünü taşıyacağı İstanbul’da yer temini için TOKİ ile ön görüşmeler yapıldığını duyurdu. Halk Bankasından Borsaya yapılan açıklamada, İstanbul Anadolu yakasının finans merkezi haline getirilmesi kapsamında, Halk Bankası ile TOKİ arasında yer temini konusunda şifahi ön görüşmeler yapıldığını bildirdi. Milliyet
  2. Kamuya 100 bin yeni personel

Kamuya 100 bin yeni personel

Maliye Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı başta olmak üzere birçok kuruma yeni personel alınacak. İşte o kurumlar: Devlet, bu yıl 32 bini yeni kadro olmak üzere 100 bin civarında personel alacak. İşte gelir uzmanından emlak denetmenine personel alacak tüm kurumların listesi, başvuru yerleri ve sınavlara katılma koşulları... Para Dergisi’nden Özlem Doğaner’in haberine göre,...
  3. Yeni Hürrem'in Alacağı Ücret Meryem Uzerli'yi Çıldırtacak!

Yeni Hürrem'in Alacağı Ücret Meryem Uzerli'yi Çıldırtacak!

yeni hürrem kim olacak yeni hürrem vanide gördüm yeni hürrem kim Star tv ekranlarının reyting rekoru kıran sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl7dan bir üsre önce tükenmişlik sendromu ile ayrılan ve daha sonra aldığı ücreti beğenmediği için diziyi bıraktığı açıklanan Meryem Uzerli çılgına dönecek. Nedeni ise yeni Hürrem olarak geçen hafta sadece sesinden olarak tanıdığımız Vahide Gördüm'ün dizi başı...
  4. Yeni Sezon Dizilerinden Oyuncular Ne Kadar Alacak?

Yeni Sezon Dizilerinden Oyuncular Ne Kadar Alacak?

yeni sezon dizileri yeni sezon dizi oyuncuları yeni sezon dizileri 2014 Sevgili melekler, yeni sezonun başlamasına çok az bir zaman kaldı. Eylül ayıonda başlayacak olan yeni sezon dizileri merakla beklenirken, oyuncuların bu dizilerden ne kadar ücret alacakları da merak konusuydu. İşte son bilgiler ışığında oyuncuların dudak uçuklatan yeni sezon kazançları... BURAK ÖZÇİVİT - FAHRİYE...
  5. 2013 Halk Bankası Personel Alım Şartları Hakkında Bilgiler

2013 Halk Bankası Personel Alım Şartları Hakkında Bilgiler

halk bankası personel alımı, halk bankası personel alım şartları, halk bankası personel alımı 2013 Sevgili melekler, Halk Bankası personel alımı için gerekli olan şartları yayınladı. Buna göre; Sınava Katılma Koşulları ve Adaylarda Aranan Şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Tecil edilmiş olsalar dahi kasten işlenen suçlar ile ağır hapis...

Sayfayı Paylaş