gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Halk Plajında İki Ünlü Güzel !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ekin türkmen haberleri hande soral haberleri

Sevgili melekler, ünlülerin en çok zorlandığı şeylerinden başında şöyle elini kolunu sallaya sallaya halkın arasına girememek gelir. Gerçekten de çantasını koluna takip şöyle bir İstiklala Caddesinde ya da Bebek sahilinde gönüllerince gezemezler. Eee, ünlü olmanın bedellerinden biri de bu olsa gerek :D:D Bakın Hande Soral ile Ekin Türkmen de bir günlük olsun halkın arasına karışmak istemişler ama gazeteciler fırsat vermemiş. Hande Soral Ekin Türkmen haberleri, işte detaylar....

Güzel oyuncular Hande Soral ile Ekin Türkmen, gazetecilerden kaçmak için halk plajında halkın arasına karıştı. “Küçük Kadınlar” dizisinde birlikte rol aldıktan sonra yakın arkadaş olan ikili, Gümüşlük’te plajda fotoğraflarının çekildiğini fark edince güneşlenmekten vazgeçti.
    habertürk

Halk Plajında İki Ünlü Güzel ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü güzelden ilginç yorum

ünlü güzelden ilginç yorum

Tuğba Karaca Küce yaptığı bir röportajda değişik fikirlerde bulundu...... 'MODELLİĞİN ESKİ TADI KALMADI!' TUĞBA KARACA KÜCE, GÜZELLİĞİNİ ÜÇ TAÇLA TESCİLLEMİŞ BAŞARILI BİR MODEL. KÜCE, ÖZEL YAŞAMINI, KARİYERİNİN EVLİLİK ÖNCESİ VE SONRASI DURUMUNU METRO CİTY LİFE DERGİSİNE ANLATTI... Kaç yıldır modellik yapıyorsunuz? - Ben 10 senedir profesyonel olarak modellik yapıyorum. 2000 senesinde...
  2. Bu İki Ünlüyü Mutlaka İzlemelisiniz

Bu İki Ünlüyü Mutlaka İzlemelisiniz

nihat doğan, deniz akkaya, efsane klibi, müzik, nihat doğanla deniz akkayanın yıllar önceki klibi burada hanımlar http://video.milliyet.com.tr/Nihat-Dogan-ve-Deniz-Akkaya'nin-efsane-klibi_1_50223.htm Evet hanımlar belki hatırlayanınız vardır ama ben yinede bunu görmeyenlerin görüp görenlerin ise tekrar hatırlamasını istiyorum. Özellikle iyi bakın sizce o videodakiler kimler bakalım...
  3. En Güzel Plaj Elbiseleri....Meleklerim İçin....

En Güzel Plaj Elbiseleri....Meleklerim İçin....

Plaj Elbiseleri Plajda Giyilebilecek Elbiseler Normal giyimizdeki gibi plajda da şık olmak istiyorsanız işte tam size göre elbiseler...Plajın en şık bayanı siz olacaksınız...İşte bayılacağınız plaj elbiseleri aşağıda...
  4. Demet Evgar halk plajında

Demet Evgar halk plajında

Demet Evgar, DEmet Evgar Çeşme'de, Demet Evgar halk plajında, bir erkek bir kadın Erkek Bir Kadın dizisinin yıldızı Demet Evgar, tatilineÇeşme’de devam ediyor. Akşamları Alaçatı’da gezen ünlü oyuncu, gündüzleri ise diğer ünlülerin aksine halk plajında denize giriyor. Tek başına denizde yarım saat yüzen güzel oyuncu Demet Evgar, denizden çıkışta objektiflere takıldı. Güneşlenmeyen Demet...

Sayfayı Paylaş