gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Halle Berry’nin güzellik sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Halle Berry, güzellik sırları, bakım önerileri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Dünyaca ünlü oyuncu Halle Berry genç kızlara taş çıkartan görüntüsünü ve formunu neye borçlu olduğunu bu yazımızda paylaşıyoruz...

Şimdi 42 yaşında olan “Ama 20 yaşında daha yaşlı görünüyordum” diyen Halle Berry güzellik felsefesini açıkladı; az her zaman daha çoktur!..

Geçen yıl doğum yapan ve kısa sürede eski formuna kavuşan ünlü yıldız, “Ne kadar sade olursan o kadar iyi” dedi. İşte Halle Berry’nin samimi açıklamaları…

Güzellik felsefesi: Az her zaman daha çoktur. Çok fazla makyaj yaptığım zaman kendimi çamura batmış gibi hissediyorum.

Giyim tarzı: Hollywood’a geldiğimden beri tarzım değişti. Geçenlerde 90′lı yıllardan kalma bir fotoğrafımı gördüm. Hem puanlı hem de çiçekli pantolon-ceket takım giymişim. Şimdi bu iki deseni birlikte kullanmaması gerektiğini bilen bir kızım.

Görüntüsü: 80′li yıllarda güzellik kabarık saçlar, bolca makyaj ve olduğundan yaşlı görünmek demekti. Şimdi 42 yaşındayım ama 20 yaşındayken daha yaşlı görünüyordum.

Uğraşı: Kızım Nahla bakış açımı değiştirdi. Artık saçımla çok fazla uğraşmıyorum. Onun saçıyla uğraşıyorum!

Halle Berry’nin güzellik sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azra Akın'ın Güzellik Sırları

Azra Akın'ın Güzellik Sırları

azra akın güzellik sırları azra akın Tescilli dünya güzelimiz Azra Akın'ın güzelliği ve zerafeti herkesçe malum melekler :) Peki Azra Akın yıllardır bu zerafetini nasıl koruyor, güzelliğini korumak için nasıl bir beslenme programı uyguluyor, ne tür egzersizler yapıyor merak ediyor musunuz ? İşte Azra Akın ile yapılan bir röportajdan Azra Akın'ın güzellik sırları.. :tik: Kişinin,...
  2. Güzellik Sırları Ve Karbonat

Güzellik Sırları Ve Karbonat

Melekler Karbonat ve güzellik ikilisi muhteşem bir ikili.Aşağıdaki yazıya sizde bayılacaksınız.Karbonatın mucizevi yararları ve güzelliğimize güzellik katacak püf noktaları.Hepimiz güzellik iksirlerine bayılırız.Bu konuda her türlü bilgiye açığız....Bakalım neler öğreneceğiz. Cilt lekeleri, diş beyazlatma, ayak bakımı, yorgunluk giderme gibi sorunlara etkili ve kolay çözümler mi arıyorsunuz?...
  3. Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

Bu sayfa; Gülben Ergen'den Güzellik Sırları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Mustafa Erdoğan ile yapmış olduğu evliliğinden 3 çocuğu bulunan Gülben Ergen, güzelliği ve bakımlı haliyle herkesi imrendiriyor. Sürekli göz önünde olan Ergen bu sebeple her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda. Bunun için doğal ürünlerden yana olan Gülben Ergen güzellik sırlarını şöyle...
  4. Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bu sayfa; Bade İşçil'den Güzellik Sırları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin güzel ve fettan güzeli Bade İşçil, düzgün fiziği ve bakımlı haliyle tüm genç kızların ve genç erkeklerin gözdesi. Güzel yıldız bu güzelliğini korumak adına çok da teferruatlı bakımlar yapmıyor. Akıllıca yaptığı ufak tefek bakımlar onu hep genç ve dinç tutuyor... Güzel...
  5. Halle Berry Sağlıklı ve Formda Kalmanın Sırlarını Açıkladı

Halle Berry Sağlıklı ve Formda Kalmanın Sırlarını Açıkladı

Halle Berry Sağlıklı ve Formda Kalmanın Sırlarını Açıkladı”Hintli bir şifacıdan öğrendiğim bitki karışımlarını içiyorum. Arkadaşlarım önce buna çok güldüler, ama bir buçuk yılın sonunda insülin iğnelerini yapmama gerek olmayacak şekilde işe yaradı!” ”Ben diyabet hastasıyım, o yüzden kilo almamak için yaptığım spor artık hayatımın bir parçası oldu. Çok fazla diyet kola içiyorum. Aslında...

Sayfayı Paylaş