gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Halle berry, sevgilisi gabriel aubry ile birlikte yaşamak için kanada'dan bir ev aldı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

halle berry sevgilisi SEVGİLİYE PAHALI HEDİYE

OSCARLI HALLE BERRY, SEVGİLİSİ GABRİEL AUBRY İLE BİRLİKTE YAŞAMAK İÇİN KANADA'DAN BİR EV SATIN ALDI.

Geçtiğimiz mart ayında kızı Nahla'yı dünyaya getiren ünlü aktris, 'Gabriel ülkesini çok özlüyordu. Onu mutlu etmek için yılın büyük bir bölümünde Kanada'da yaşamaya karar verdim' dedi.

gecce.com

Halle berry, sevgilisi gabriel aubry ile birlikte yaşamak için kanada'dan bir ev aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halle Berry Resimleri

Halle Berry Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gabriel Aubry

Gabriel Aubry

gabriel aubry gabriel Gabriel AubryDate of birthJanuary 4, 1976 (1976-01-04) (age 32) Place of birthMontreal, Quebec, Canada Height1.88 m (6 ft 2 in) Hair colorBlonde Eye colorGreen Spouse(s)Halle Berry (partner)
  3. Naz Elmasın sevgilisi Hadise ile birlikte mi?

Naz Elmasın sevgilisi Hadise ile birlikte mi?

naz elmas sevgilisi sina cem ayrıldı mı naz elmas sevgilisi sina cem hadise haberleri burada arkadaşlar. Güzel oyuncu Naz Elmas uzun süredir magazin gündeminde yer almıyordu ama bu uzun süre bitti :) Çünkü Naz Elmas sevgilisi ile bir dargın bir barışık ilişkisini sürdürürken, çıkan dedikodulara kayıtsız sessiz kalamadı Melek'lerim. Çıkan dedikodulara göre, Naz Elmas'ın sevgilisi Sina Cem...
  4. Modern bir ev için 4 altın kural

Modern bir ev için 4 altın kural

Modern ev dekorasyonu Modern ev dekore etmek için Ben vintage, country tarzı ev dekorasyonlarını sevmiyorum. Benim evim modern olacak. Bir gün ielrde bahçeli bir kır evim olursa orası için country tarzı düşünebilirim orası ayrı:) Siz de benim gibi modern bir ev dekorasyonu istiyorsanız modern ev dekorasyonu için önerileri mutlaka okuyum meleklerim. Salonunuza enerji katmak...
  5. Tam yaşamak için ideal bir ev

Tam yaşamak için ideal bir ev

Havuzlu ev örnekleri Havuzlu villa örneği Eğer siz de huzur dolacağınız sade ama güzel bir yapıda ev hayal ediyorsanız bu evi beğeneceksiniz. Havuzlu villa çok hoş görünüyor. Küçük ama tam yaşamak için ideal bir ev. dubaideki villalar kadar gösterişli değil ama çok güzel yinede.

Sayfayı Paylaş