gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Halsizliği Gideren Macun

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bacak halsizliği halsizliği ne giderir İki tutam zencefil, birer tutam ısırgan tohumu ve kekik, ya*rımşar tutam kimyon ve sümbül dövülerek ezilir. Hazırlanan ka*rışıma üç kaşık üzüm pekmezi ilâve edilerek on beş dakika süre ile suda pişirilir. Süzülerek elde edilen posaya bir avuç dövülmüş ceviz içi ilâve edilerek macun kıvamına gelinceye kadar bal ile yoğrulur. Hazırlanan macun kekik yağı ile yumuşatıldıktan sonra bir kavanoza konarak serin bir yerde saklanır. Bünyedeki halsiz*liği gidermek ve kan dolaşımını sağlamak için bu macundan gün*de üç tatlı kaşığı yenir.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Halsizliği Gideren Macun
    hmm ilginc keske bu malzemeleri yurtdisinda bulabilseydik

Halsizliği Gideren Macun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maç

Maç

Fotbol maçında seyirci olduğunu görmek tek başına iş başarma iradesinin bulunmamasına, boş ve anlamsız heyecanlara; Maçta bizzat oynadığını görmek bir iş için emek ve gayret sarfetmeye, gol attığını görmek başarı ve rakibe galip gelmeye delalet eder.Rüyada özellikle futbol maçı seyretmek, vaktinizi boşa harcamakta olduğunuzun işareti sayılır. Rüyada maç izlemek, zamanınızı boşa geçirdiğinizi...
  2. Macun

Macun

Nesil çokluğuna yahut hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.Macun görmek hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyada macun görmek hastalıkların iyileşeceğine yorumlanır. Diş macunu ani sorundur. Rüyada macun görmek, hastaliktan sifa bulmaya ve neslintn çokluguna isarettir
  3. Uykusuzluğu Gideren Macun

Uykusuzluğu Gideren Macun

uykusuzluğu giderme yolları Üç tutam anason tohumu, iki tutam papatya kökü, birer tu*tam gül ve hır yaprağı, yarım avuç nane ve bir adet rendelenmiş limon kabukları dövülerek ezilir. Hazırlanan karışım suları çekilin-ceye kadar kaynatılarak pişirilir. Süzülerek elde edilen posaya mısır unu ve yarım fincan süt ilâve edilerek macun kıvamına ge*linceye kadar bal ile yoğrulur. Hazırlanan macun gül...
  4. Gebelikte Halsizlik

Gebelikte Halsizlik

Sevgili meleklerim hamileliğin özellikle ilk dönemlerinde halsizlik sorunu yaşayabilirsiniz.Bu konuda biraz araştırma yaptım,buyurun hamişlerim. Gebelikte Halsizlik Erken gebelikte birçok gebe halsizlik ve şiddetli uyku halinden şikayetçidir.Genellikle 4. ayda düzelen bu durum muhtemelen gebelikte artan progesteron hormonuna bağlıdır. Bazı gebelerde özellikle gebeliğin erken döneminden...
  5. oructa halsizlik

oructa halsizlik

selam meleklerim, oructa ögleden sonra halsizlik oluyor bende düsünemiyorum artik, isde zorlanmaya basliyorum bana ne tafsiye edersiniz? ne iyi gelir bana? hayirli ramazanlar meleklerim :davul:

Sayfayı Paylaş