gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Bilginer Evrim Alasya Aşkı Yalan Haber mi??

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Haluk Bilginer Evrim Alasya Haberi Haluk Bilginer Evrim Alasya Aşkı Yalan mı Haluk Bilginer Aşkın Nur Yengi den ayrıldıktan sonra adı Evrim Alasya ile anılan Haluk Bilginer aşkı yalan mı çıktı..Evrim Alasya nın sevgilisi Bülent Özer twitter da Bizi bilen bilir yavuklum diyerek kafaları karıştırdı....:) Haberin detaylarına bir göz atalım..

"Bizi Bilen Bilir Yavuklum!"

Adı Haluk Bilginer'le anılan Evrim Alasya'ya, sevgilisi Bülent Özer Twitter'da sahip çıktı.

Adı Haluk Bilginer'le anılan Evrim Alasya'ya, sevgilisi Bülent Özer Twitter'da sahip çıktı: "Yavuklum benim, bizi bilen bilir. Gerisi boş!"

"GURUR DUYUYORUM"

Haluk Bilginer'le aşk yaşadığı iddia edilen Evrim Alasya, "Benim evliliğe giden bir ilişkim var" demişti ama yine de magazin gündemindeki dedikodular kesilmeyince sevgilisi Bülent Özer de galiba ortaya çıkarak açıklama yapma ihtiyacı hissetti.

Twitter üzerinden açıklama yapmaya başlayan Özer, Alasya'yı hem sahiplendi hem de öve öve bitiremedi. İşte o sözler: "Seninle gurur duyuyorum. Yavuklum benim, bizi bilen bilir, gerisi boş. Aşkın en güzel halisin. Seni seviyorum!"

BANA DA SÖYLEYİN

Özer bu arada kendi hislerini aktarmanın yanı sıra Haluk Bilginer'le Evrim Alasya'nın aşk yaşadığı iddialarını ortaya atanlara da ateş püskürdü. Bilginer ve Alasya hakkında ortaya atılan en son iddiaları eleştiren Özer, söz konusu haberde geçen Bilginer'in arka kapıdan kaçtığı iddialarının saçma olduğunu da ima etti.

Alasya hakkında "Bilginer'le buluştuğu mekanın arka kapısından kaçtı" haberi çıkmıştı. Özer, Twitter'dan bu haberi paylaşan kişiye de tepki gösterdi: "Hangi mekan, ne zaman? Oradan buradan duyduğunla bir şeyler yapmaya çalışıyorsun. Elalemin şeyiyle gerdek!"

Haluk Bilginer Evrim Alasya Aşkı Yalan Haber mi?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Bilginer kimdir

Haluk Bilginer kimdir

haluk bilginer kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı ve merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Tiyatro ve sinema dünyasının usta isimlerinden biri olan Haluk Bilginer hakkında merak ettiğiniz bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Haluk Bilginer türk tiyatro ve sinema oyuncusu. Mart 1999'da Zuhal Olcay ile birlikte Oyun Atölyesi'ni kurdu. Biyografi...
  2. Madonna Yönetti,Haluk Bilginer Oynadı!

Madonna Yönetti,Haluk Bilginer Oynadı!

haluk bilginer, madonna, amerikan filminde bir türk, madonna yönetti bilginer oynadı, filmin adı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Usta oyuncu Haluk Bilginer ,dünyaca ünlü şarkıcı Madonnanın yönettiği filmde oynadı.Haber şöyle; POP müziğin kraliçesi Madonna, hem yönetmenliğini üstlendiği hem de Alek Keshishian ile birlikte senaryosunu yazdığı W.E adlı...
  3. Haluk Bilginer Şimdi de Hindistanda

Haluk Bilginer Şimdi de Hindistanda

Haluk Bilginer,Dünyaya Açıldı,Yeni Filmi İçin Hindistan'da Yılların deneyimli ve sevilen oyuncularından olan her rol aldığı proje beğeni ile izlenen muhteşem bir ses tonuna sahip(etkileyici ses tonu var adamın :D ) Haluk Bilginer(http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/189424-haluk-bilginer-kimdir.html) sadece Türkiye'de değil yurt dışında da oldukça başarılı işlere imza atıyor.Birçok yabancı...
  4. Zerrin Tekindor 'la Haluk Bilginer Birlikte mi ?

Zerrin Tekindor 'la Haluk Bilginer Birlikte mi ?

Bu konu; Zerrin Tekindor 'la Haluk Bilginer Birlikte mi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sanat camiası iki ünlü ismin aşklarını konuşuyor. Her ne kadar kendileri bu ilişkiyi inkar etse de birlikte yaptıkları yurtdışı gezileri ve çekilen resimleri Zerrin Tekindor ve Haluk Bilginer 'in aşk yaşadıklarını doğrular nitelikte. Son olarak Zerrin Tekindor 'un resmi internet...
  5. Haluk Bilginer Amerikan Filminde!

Haluk Bilginer Amerikan Filminde!

haluk bilginer haluk bilginer haberleri Sevgili melekler, usta oyuncu Haluk Bilginer şu sıralarda rol aldığı ve vizyona bugün çıkan Amerikan filminin heyecanını yaşıyor. Bilginer'in rol aldığı "Zoraki Radikal" adlı filmde, Riz Ahmed, Kate Hudson, Liev Schreiber, Kiefer Sutherland ve Om Puri başrollerde yer alıyor. Filmin bazı sahneleri İstanbul'da geçiyor. Haluk Bilginer'in...

Sayfayı Paylaş