gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

HaLuk Levent - Akdeniz AkşamLarı (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

akdeniz akşamları notaları akdeniz akşamları akor nota aksamlari nota akşamlarının notaları Dm C Bb A Akdeniz aksamlari bir baska oluyor
    Dm C Bb A
    Hele bir de aylardan temmuz ise bambaska
    Dm C Bb A
    Sahilde insanlar kolkola simsicak
    Dm C Bb A
    Cosmamak elde mi böyle bir aksamda

Dm C Bb A )
    Iste ben böyle bir aksamda asik oldum ) 2
    Dm
    Asik oldum

TEKRAR

HaLuk Levent - Akdeniz AkşamLarı (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Al Beni

Haluk Levent - Al Beni

Al beni al beni Götür burdan uzaklara Al beni al beni Uçur yukarılara Biliyorum sende farkındasın Çok zor Gözlerin yalan söylemiyor Biliyorum sende farkındasın Çok zor Al beni al beni Götür burdan uzaklara Al beni al beni Uçur yukarılara Biliyorum sende farkındasın Çok zor Biliyorum sende farkındasın Çok zor Gözlerin yalan soylemiyor Al beni al beni Ellerinden çizgisinden
  3. Haluk Levent - Akşamlar

Haluk Levent - Akşamlar

Unutamam ki yaşanılan anıların bana verdiği acıları Memleketim çok uzak artık yaban gülüm boş diyarlarım Benzemiyor şehirler gözlerine, saçlarına güneşin kanı Yok yok demek kolay, hasret kokar akşamları Akşamlar akşamlar seni benden çaldılar Akşamlar akşamlar seni bana yazdılar Ürkütmüyor yokluğun kadar hiçbir şey Alay eder kent ışıkları Arıyorum arıyorum tenini, geçit vermiyor aşk duvarları...
  4. Haluk Levent - Dert Olur-Akor

Haluk Levent - Dert Olur-Akor

dert olur akor haluk levent dert olur akor düşündürdü yine beni gözlerin tab düşündürdü yine beni gözlerin tab E ; ;Am Düsündürdü yine beni gözlerin E ; Am Her bakisin içime ates olur Am &nbs p;E &nb sp;F ) Beni benden alir senin gözlerin ) E ; ; ) 2 Biri biter ötekisi dert olur ) E ; ; Am Geçmiste kaldi artik mutlu günler E ; ; Am Deli gönlüm hala sana vurgundur ( Am...
  5. Haluk Levent - Sevenler Ağlarmış (akor)

Haluk Levent - Sevenler Ağlarmış (akor)

sevenler ağlarmış akor bir yarim olsun isterdim akor bir yarim olsun isterdim notaları haluk levent sevenler ağlarmış flüt notaları Em G Bir yarim olsun isterdim, gözleri yesil Em G Bir yarim olsun isterdim, gül yüzü gülen Em G Onu çok sevmek isterdim, delice sevmek Em G Pesinden kosup kosup, sonunda almak Em D G Ben sevmek, sevmek isterdim D Em Nerden bilirdim, sevenler aglarmis Em G Bir...

Sayfayı Paylaş