gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Akdeniz Akşamları

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Akdeniz akşamları bir başka oluyor Hele bir de aylardan temmuz ise bambaşka Sahilde insanlar kolkola, sımsıcak
    Coşmamak eldemi böyle bir akşamda
    İşte ben böyle bir akşamda aşık oldum

Haluk Levent - Akdeniz Akşamları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Alışamadım

Haluk Levent - Alışamadım

Zaman akar zaman gider Bir sıkıntı biner bedenime Her dakika ve her saniye Çırpınır yüreğim hasretine Şu insanlar arasında yapayanlızım Yanlızlığım sensin Uzaktan da olsa konuş Konuş benimle bak gelecek sesin Alışamadım ben bu kente Alışamadım sensizliğe Soluduğum bu şehir Artık benim değil O gölge veren ağaç Artık burada değil Bildiğim güzellikler Yabancılaştı bana...
  3. Haluk Levent - Akşamlar

Haluk Levent - Akşamlar

Unutamam ki yaşanılan anıların bana verdiği acıları Memleketim çok uzak artık yaban gülüm boş diyarlarım Benzemiyor şehirler gözlerine, saçlarına güneşin kanı Yok yok demek kolay, hasret kokar akşamları Akşamlar akşamlar seni benden çaldılar Akşamlar akşamlar seni bana yazdılar Ürkütmüyor yokluğun kadar hiçbir şey Alay eder kent ışıkları Arıyorum arıyorum tenini, geçit vermiyor aşk duvarları...
  4. Haluk levent Zor Aşk

Haluk levent Zor Aşk

aşkkk haluk levent bu şehri periler sarmış bu şehri periler sarmış hersey yalan herşey yalan HABER SALLDIM DORT BIRYANA KARANFILLER SUSUZ KALMIŞ MUAHEBETE DOST ARADIM BU ŞEHRI PERILER SARMIŞ BITIP TÜKENMEZ SIGARAM CİĞERİM NEFESIZ KALMIŞ HERŞEY YALAN OLSA BİLE EN GUZEL AŞKK ZOR OLANMIŞ SÖYLE BANA GÜZEL KADIN HERŞEY YERLI YERINDEMI BIRAKIP GITTIGIN GIBI DENIZ MAWI GÖK YEŞİLMİ BİTİP...
  5. Haluk'suz Haluk Levent konseri

Haluk'suz Haluk Levent konseri

haluk levent gözaltında haluk levent konserleri haluk levent zürih konseri haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde İzmir Emniyet Müdürlüğü'nün başltattığı çete operasyonunda Haluk Levent gözaltına alındı. Hatta bunun haberini sizlere Erkan Petekkaya Haluk Levent Gözaltında diye sizlerle paylaşmıştık Melek'ler. Gözaltına alınan Haluk Levet Zürih konseri Haluk'suz oldu Melek'lerim....

Sayfayı Paylaş