gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Bu Aşk Burada Biter

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim Yüreğimde bir çocuk ve cebimde bir revolver Bu aşk burada biter iyi günler sevgilim
    Ve ben çekip giderim bir nehir akıp gider

Bir hatıradır şimdi dalgın uyuyan şehir
    Solarken o günlerde çocuklar ve askerler
    Yüzün bir kır çiçeği gibi usulca söner
    Uyku ve unutkanlık gittikçe derinleşir

Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim
    Yüreğimde bir çocuk ve cebimde bir revolver
    Bu aşk burada biter iyi günler sevgilim

Yan yana uzanırdık ve ıslaktı çimenler
    Ne kadar güzeldin sen nasıl eşsiz bir yazdı
    Bunu anlattılar hep yani biten bir aşkı
    Geçerken bu dünyadan bütün ölü şairler

Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim
    Yüreğimde bir çocuk ve cebimde bir revolver
    Bu aşk burada biter iyi günler sevgilim

Haluk Levent - Bu Aşk Burada Biter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Zor Aşk

Haluk Levent - Zor Aşk

Haber saldım dört bir yana Karanfiller susuz kalmış Muhabbete dost aradım Bu şehri periler sarmış Bitip tükenmez sigaram Ciğerim nefessiz kalmış Herşey yalan olsa bile En güzel aşk zor olanmış Söyle bana güzel kadın Her şey yerli yerinde mi Bırakıp gittiğin gibi Deniz mavi gök yeşil mi Bitip tükenmez sigaram Ciğerim nefessiz kalmış Her şey yalan olsa bile En güzel aşk zor olanmış
  3. Haluk Levent - Aşktan Emir Var

Haluk Levent - Aşktan Emir Var

Sevdam aşıkları utandırır Aşkı bilmez padişah ferman yazdırır Dağlar sırayla, bana yol verin Yarimi göreyim, düğün edeyim Kara kaşlı yar Kara gözlü yar Sen bana varacaksın, aşktaN emir var(yar yar) (sen benim olacaksın)
  4. Haluk Levent - Aşkın Mapushane

Haluk Levent - Aşkın Mapushane

Keşke seni tanımamış Keşke sevmemiş olsaydım Zincire vurulmuş gibi Sana bağlı kalmasaydım Aşkın mapusahane İçinde ben mahkum Saçların parmaklık Gözlerin gardiyan oldu İçinde ben ziyan oldum Alın yazımda varmışsın Kalbimi benden çalmışsın Sensizliği bir duman gibi Sigaranla beni yakmışsın
  5. Haluk levent Zor Aşk

Haluk levent Zor Aşk

aşkkk haluk levent bu şehri periler sarmış bu şehri periler sarmış hersey yalan herşey yalan HABER SALLDIM DORT BIRYANA KARANFILLER SUSUZ KALMIŞ MUAHEBETE DOST ARADIM BU ŞEHRI PERILER SARMIŞ BITIP TÜKENMEZ SIGARAM CİĞERİM NEFESIZ KALMIŞ HERŞEY YALAN OLSA BİLE EN GUZEL AŞKK ZOR OLANMIŞ SÖYLE BANA GÜZEL KADIN HERŞEY YERLI YERINDEMI BIRAKIP GITTIGIN GIBI DENIZ MAWI GÖK YEŞİLMİ BİTİP...

Sayfayı Paylaş