gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Deliler

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Diyorlar ki bazen gozlerinden Deliler dolusmus bakiyor birer birer Delilerden selamlarsin konus onlarla
    Nasil muhtacim buna

Diyorsun ki bazen geceler boyu
    Sayiklarmisim olanlari birer birer
    Duslerden selamlarsin konus onlarla
    Nasil muhtacim sana

Bir gece ansizin gel yine
    Elinde mor ciceklerle
    Tazelikle gel yine
    Binbir guzel hikayeyle

Elinde mor ciceklerle
    Tazelikle gel yine
    Binbir guzel hikayeyle

Diyolar ki bazen gozlerinden
    Deliler dolusmus bakiyor birer bier
    Delilerden selamlarsin konus onlarla
    Nasil muhtacim buna

Elinde mor ciceklerle
    Tazelikle gel yine
    Binbir guzel hikayeyle

Elinde mor ciceklerle
    Tazelikle gel yine
    Binbir guzel hikayeyle

Elinde mor ciceklerle
    Tazelikle gel yine
    Binbir guzel hikayeyle

Elinde mor ciceklerle
    Tazelikle gel yine
    Binbir guzel hikayeyle

Haluk Levent - Deliler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Bahar Şarkısı

Haluk Levent - Bahar Şarkısı

yağmurlu günlerde seviş benimle kuşlar çinko damı gagalarken teninin kokusunu değistiren yağmurlardan sıcak öğle sonlarına doğru seviş benimle buhurlar tüterken tenımden yanan toprağın buğusu soluğumken bahar günleri dere boylarında seviş benimle kestane saçlarında kelebekler asılıyken yaz geceleri kurumuş dere yataklarında sıcak kumlar yatağımız, söğütler çatımız duvarımızken
  3. Haluk Levent - Aşkın Mapushane

Haluk Levent - Aşkın Mapushane

Keşke seni tanımamış Keşke sevmemiş olsaydım Zincire vurulmuş gibi Sana bağlı kalmasaydım Aşkın mapusahane İçinde ben mahkum Saçların parmaklık Gözlerin gardiyan oldu İçinde ben ziyan oldum Alın yazımda varmışsın Kalbimi benden çalmışsın Sensizliği bir duman gibi Sigaranla beni yakmışsın
  4. Haluk Levent - Sancı [2008]

Haluk Levent - Sancı [2008]

haluk levent sancı 2009 haluk levent 2008 son albüm sancı 2009 albümü Türk rock müzigin sevilen isimlerinden haluk levent 13.albümünün çalışmalarını tamamladı.Yaklaşık 1.5 senedir bu albüm üzerinde çalıştığını belirten levent ''Sancı''isimli albümünün yaza damgasını vuracagını sözlerine ekledi.14 parçadan oluşan albümde 2 tane Kazım Koyuncu şarkısına yer verdi. Albüm haziran ayının ilk...
  5. Haluk Levent Trilogy 2010

Haluk Levent Trilogy 2010

Türkçe rock müziğinin sevilen seslerinden biri olan Haluk Levent hayranlarına müjde! Sanatçının yepyeni albümü müzik piyasasına giriş yaparak hayranlarıyla buluştu.Sizlere albümle ilgili genel bilgileri aktarıyorum ALBÜMDEKİ PARÇALAR: CD-1 İstanbul Konseri 1 Yollarda Bulurum Seni 2 Hani Benim Olacaktın 3Ela Gözlüm 4 Gülendam 5Anlasana 6 Hakim Amca 7 Öpmek İsterdim 8 Kağızman 9 Deli...

Sayfayı Paylaş