gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sana gelemem gülüm gelemem Sıyrılamam artık izlerinden Doğrulamam gülüm yürüyemem
    Paletler geçiyor dizlerimden
    Sana gelemem gülüm gelemem gelemem
    Düşlerin olurum düşmanın olurum gelemem

Gülün bittiği yerde içerdeyim
    İşkenceler perde perde ne hallerdeyim

Sana gelemem gülüm gelemem
    Sarpa sardım kendi izlerimden
    Kement atsam yine çekilemem
    Çivilendim gülüm gözlerimden
    Sana gelemem gülüm gelemem gelemem
    Düşlerin olurum düşmanın olurum gelemem

Gülün bittiği yerde içerdeyim
    İşkenceler perde perde ne hallerdeyim

Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bittiğim yerde başlarım...

bittiğim yerde başlarım...

Hayat Bazan acı işte..Elden bir şey gelmiyor.. Farkedip çare aramaların arasından geçen zaman.. Geçip gitmiş oluyor.. Ve biz istemesekte musuzluk yakamıza yapışmış oluyor zaman zaman... Zaman zaman yaşıyoruz yaşanması gereken mutlulukların bir kısmını.. Ve çoğu zaman yarım kalıyor.. yarım kalıyor alınması gereken tatlar.. yarım kalıyor öğrenilmesi gereken gerçeklere ulaşma isteği.. Ve bir...
  2. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  3. Haluk Levent - Öyle Bir Yerdeyim ki

Haluk Levent - Öyle Bir Yerdeyim ki

Öyle bir yerdeyim ki Bir yanım mavi yosun dalgalanır sularda Dostum dostum güzel dostum Bu ne beter çizgidir bu Bu ne çıldırtan denge Yaprak döker bir yanımız Bir yanımız bahar bahçe
  4. sözcüklerin bittiği yerde.....

sözcüklerin bittiği yerde.....

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek. O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim... Gecelerden ayazı sevmem.. ya gündüz olmalı ya gece.. namludan çıkan kurşun.. ya kalbimin derinlerinden vurmalı.. ya namludan hiç çıkmamalı.. insan sevdiğini ya ölümüne...
  5. Kelimelerin bittiği yerdeyim :(

Kelimelerin bittiği yerdeyim :(

kelimelerin bittiği yerdeyim herşeyin bittiği yerdeyim Nedense her akşam mütemadiyen hatırlıyorken seni, ağlamamı gördüğünü düşünürken buluyorum kendimi ve tanışıyorum kendimle kısaca; biraz vurgun, biraz solgun, biraz da yorgun. Ve hatırlıyorum apansız, penceremin buğusuna gözlerimle çizdiğim hayalini, görüyorum kalbimi tam ortasından yaran o gözlerini ve hissediyorum ürpererek, senle...

Sayfayı Paylaş