gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Hadi Gül

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hep geç kaldık ne zaman erken çıksak yola yolculuklar nankördü hiç bilmedik
    hep erkendi ne zaman varsak ölüme
    en uzun ömür üç günde geldi geçti
    sonra baktım gözlerim ıslak
    ateş önce kendini yakar
    içim dışım ateş oldu
    sen ne uzak hayat ne uzak

hadi gül ne kaldı ağlayacak
    bitirdik hepsini
    ne olur...

Haluk Levent - Hadi Gül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Sana gelemem gülüm gelemem Sıyrılamam artık izlerinden Doğrulamam gülüm yürüyemem Paletler geçiyor dizlerimden Sana gelemem gülüm gelemem gelemem Düşlerin olurum düşmanın olurum gelemem Gülün bittiği yerde içerdeyim İşkenceler perde perde ne hallerdeyim Sana gelemem gülüm gelemem Sarpa sardım kendi izlerimden Kement atsam yine çekilemem Çivilendim gülüm gözlerimden Sana gelemem gülüm gelemem...
  3. Haluk Levent - Gülüm

Haluk Levent - Gülüm

Ne zaman yüzünde bir hüzün görsem Benim gözlerim dolar ağlarım gülüm Sen herşeyden habersiz yaşayıp gülüp Ben senin derdinle eririm gülüm Yağmur yağsın üstüme,üstüme Yüreğim ıslansın sonuna kadar Bu gece ya seninle ya seninle Ya da benim yolum gülüm olüme kadar...
  4. Haluk Levent - Gül Biraz

Haluk Levent - Gül Biraz

Derdime buldum bir çare Boşver sen gerisi hikaye Derdime buldum bir çare Boşver sen gerisi hikaye Gül biraz öleyim Allah aşkına Gel gel gel yanıbaşıma Aylardır hep peşindeyim Cilveliyim canım güzelim Aylardır hep peşindeyim Cilveliyim canım güzelim Gül gül biraz öleyim Allah aşkına Gel gel gel yanıbaşıma Bir varmış bir yokmuş Olanlar olmuş Gözlerim gözlerini Arar dururmuş Ne yaparsan yap...
  5. Haluk Levent - Gel Gel(Gül biraz)

Haluk Levent - Gel Gel(Gül biraz)

derdime buldum bir çare boşver sen gerisi hikaye derdime buldum bir çare boşver sen gerisi hikaye gül biraz öleyim allah aşkına gel gel gel yanıbaşıma gül biraz öleyim allah aşkına gel gel gel yanıbaşıma aylardır hep peşindeyim cilveli canım güzelim aylardır hep peşindeyim cilveli canım güzelim gül biraz öleyim allah aşkına gel gel gel yanıbaşıma gül biraz öleyim allah aşkına gel gel gel...

Sayfayı Paylaş