gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Haydar Haydar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ben melamet hırkasını kendim giydim eğlime( 2kere ) arunumuz şişesini taşa çaldım kime ne aaaaaaaaa
    haydar hayda taşa çaldım kime ney

kahçı karım gökyüzüne seyrederim alemi ( 2kere )
    cah inerim yeryüzüne seyrederim elalemi aaaaaaaaa

haydar haydar seyret elalemi

cah giderim medreseye ders okurum hak için ( 2kere )
    cah giderim meyhaneye günah benim kime ney aaaaaaaaa

haydar haydar günah benim kime neyyy

neslihmiliye sormuşlar ki yarim yine hoş olsun
    hoş olalım olmayayım o yar benim kime ney aaaaaaaaaaaa

haydar haydar o yar benim kime ney

Haluk Levent - Haydar Haydar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Balıkçı

Haluk Levent - Balıkçı

Şuraya deniz çiziyorsun ya Suları mavileri boyuyorsun Balıkları martıları koyuyorsun üstüne Sabahı serinliği koyuyorsun ya Balıkları martıları koyuyorsun üstüne Sabahı serinliği koyuyorsun ya Balıkçıları çiz balıkçıları Geceyi de çiz doğacak günü de Yokluğu ciz çaresinde Geleceği de çiz geleceği de Yokluğu çiz çaresinde Geleceği de çiz geleceği de
  3. Haluk Levent - Aşık Veysel

Haluk Levent - Aşık Veysel

Biri görmez gözü ile Görmüş dünyayı özü ile Çalmış söylemiş ölesiye Hek bildiği dilin gözü ile Onun adı Aşık Veysel Şatıroğlu yolu uzun ince Görebilsen gör dünyayı Görmüş dünyayı sözü ile Biri arar yanlış ile Bulmuş doğruyu dost dost diye Varmış yarine toprak ile Sadık olan dostun yüzü ile Yazdım çizdim görem diye Gördüm dünyayı veysel ile Çaldı söyledi görek diye Hak yolunu sürek diye
  4. Haluk Levent - Ankara

Haluk Levent - Ankara

Sen ellerimde Sen gözlerimde Issız geçen her gecemde Herşeyinle yanımdasın En zor bu gerçekten Sevdiğimi söylemeden Ayrıldım yine senden Yoksun sen aslında Yalnızım bu kumsalda Neler neler yapıyorsun Bensizken Ankara'da
  5. Haluk Levent - Al Beni

Haluk Levent - Al Beni

Al beni al beni Götür burdan uzaklara Al beni al beni Uçur yukarılara Biliyorum sende farkındasın Çok zor Gözlerin yalan söylemiyor Biliyorum sende farkındasın Çok zor Al beni al beni Götür burdan uzaklara Al beni al beni Uçur yukarılara Biliyorum sende farkındasın Çok zor Biliyorum sende farkındasın Çok zor Gözlerin yalan soylemiyor Al beni al beni Ellerinden çizgisinden

Sayfayı Paylaş