gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - İçimde Ölen Biri

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bana birşeyler anlat Canım çok sıkılıyor Bana birşeyler anlat anlat
    İçim içimden geçiyor

Yanımdasın susuyorsun
    Susuyor konuşmuyorsun
    Bakıyor görmüyorsun

Dokunsan donacağım
    İçimde intihar korkusu var
    Bir gülsen ağlayacağım bir gülsen
    Kendimi bulacağım

Depremler oluyor beynimde
    Dışarda siren sesi var
    Her yanımda susmuş insanlar susmuş
    İçimde ölen biri var...

Hadi birşeyler söyle
    Çocuk gözlerin dolsun
    İçinden git diyorsun duyuyorum gülüm
    Gideceğim bu son olsun

İçimde soluyorsun
    İki can var içimde
    Korkular salıyorsun üstüme korkular
    Her an başka biçimde

Haluk Levent - İçimde Ölen Biri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Öyle Bir Yerdeyim ki

Haluk Levent - Öyle Bir Yerdeyim ki

Öyle bir yerdeyim ki Bir yanım mavi yosun dalgalanır sularda Dostum dostum güzel dostum Bu ne beter çizgidir bu Bu ne çıldırtan denge Yaprak döker bir yanımız Bir yanımız bahar bahçe
  3. Haluk Levent - Bir Mesaj Gönder

Haluk Levent - Bir Mesaj Gönder

Gittin gideli istanbul dan Beyaz günlerin hemen ardından On beş mendil tükettim Göz yaşlarımın arasından Ooooo oooooo ooooo Bana bir mesaj gönder Ellerin değsin yeter Bana bir mesaj gönder Gözlerin değsin yeter Döneceğini bile, bile Yağmurlarım döndü sele On beş mendil yetmedi Gözyaşımı sile, sile Ooooo oooooo ooooo Bana bir mesaj gönder Ellerin değsin yeter Bana bir mesaj gönder Gözlerin...
  4. Haluk Levent - Bir Gece Vakti

Haluk Levent - Bir Gece Vakti

Sancı dolu gecelerde bulmuştum seni Sımsıcak ellerin eritti beni Annemin öyküleri gibi masum ve sessiz Kaybettim seni bir gece vakti Masallarda romanlarda aradım bulamadım Kaybettim seni bir gece vakti Bilemezdim şarkıların yakınlığını Koklamazdım bir çiceği bir çocuk gibi Yaşamazdım kaldırımları yorulana dek Kaybettim seni bir gece vakti Göremezdim karıncayı bir şahin gibi Kaybettim seni...
  5. Haluk Levent Trilogy 2010

Haluk Levent Trilogy 2010

Türkçe rock müziğinin sevilen seslerinden biri olan Haluk Levent hayranlarına müjde! Sanatçının yepyeni albümü müzik piyasasına giriş yaparak hayranlarıyla buluştu.Sizlere albümle ilgili genel bilgileri aktarıyorum ALBÜMDEKİ PARÇALAR: CD-1 İstanbul Konseri 1 Yollarda Bulurum Seni 2 Hani Benim Olacaktın 3Ela Gözlüm 4 Gülendam 5Anlasana 6 Hakim Amca 7 Öpmek İsterdim 8 Kağızman 9 Deli...

Sayfayı Paylaş