gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Köprüden Geçemedim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kopruden gecemedım Az doldur ıcemedım Sen benden vazgectıysen
    Ben senden gecemedım

Ay dogar mavı mavı
    Ruyamda gordum senı yar

Daglarda, meselerde
    Gulyagım sıselerde
    Yarımı eller aldı
    Ben kaldım koselerde

Ay dogar mavı mavı
    Ruyamda gordum senı yar

Haluk Levent - Köprüden Geçemedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Anla

Haluk Levent - Anla

Sabah oldu işte yine Herkes başlar yeni güne Bense devam yenilmeye Aynı çarkı döndürmeye Katettiğn yolarımı Tükettiğin yıllarımı Sitemlerin yanlış hedef Bulur bulmaz belli olmaz Bu insanlar neye yarar Ne düşünür ne hatırlar Ne görürler ne duyarlar Birbirini ağırlar Herşey üstte olup biter Biz kuklalar onu izler Paraların neye yarar Sana ait yok bir karar Beni dinle aç gözünü Soru sorma tut...
  3. Haluk Levent - Akşamüstü

Haluk Levent - Akşamüstü

Hatırlamak zor olsada Babam gitmiş ya bir sabah Ben uyurken Onun gibi bir eylüldü Sende gittin babam gibi Bu şehirden İnandım, kandım, sevdim belki Her sevda bir adım yalnızlığa Sen su oldun ben balık sanki Medcezir vakti çektin gittin (x2) Ne gece ne gündüz Akşam üstü sevdim seni Ben yine yersiz yurtsuz Beklerim birgün dönmeni Eylül gelirken bir düş gibi Son baharı silbaştan dinliyorum...
  4. Haluk Levent - Aç Pencereni

Haluk Levent - Aç Pencereni

Dönüşü olmayan yollara girdik ey hayat! Savurdun bizi uçurumlara... Mavi düşler kurmak zorunda bıraktın bizi. Teslim olduk diplomalara... Aman aman hallerimiz yaman, Hangimizi daha çabuk tüketti zaman? Aman aman hallerimiz yaman Hangimizin daha güzel yüzünde kalan Hey! AÇ PENCERENİ bırak güneş içeri girsin... Hey! AÇ PENCERENİ bırak güneş içeri girsin... Savaşa gir diyen düşleri gördük ey...
  5. haluk levent fan club

haluk levent fan club

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş