gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Ölmesin Çocuklar

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dolaşırım Dünyayı bir uçtan bir diğer uca
    Savaşlar yoksul halklar bombalar olen çocuklar
    Nükleer denemeler Filistin'den ölümler
    Karabağ Azarbeycan Kafkasya neler neler

Terör bomba kin ve nefret dünya bu kadar
    İstersen değişir herşey ölmesin çocuklar
    Dünya kan içinde dünya yokluk içinde
    Haydi sende katıl artık bize ölmesin çocuklar

Düşünürüm Dünya'yı bir uçtan bir diğer uca
    Darbeler darbeciler açlık kokan Afrika'da
    Çernobil'den iz kaldı sakat doğdu çocuklar
    Bosna Irak farketmez Küba'daki kontralar

Terör bomba kin ve nefret dünya bukadar
    İstersen değişir herşey ölmesin çocuklar
    Dünya kan içinde dünya yokluk içinde
    Haydi sende katıl artık bize ölmesin çocuklar

Haluk Levent - Ölmesin Çocuklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Bahar Şarkısı

Haluk Levent - Bahar Şarkısı

yağmurlu günlerde seviş benimle kuşlar çinko damı gagalarken teninin kokusunu değistiren yağmurlardan sıcak öğle sonlarına doğru seviş benimle buhurlar tüterken tenımden yanan toprağın buğusu soluğumken bahar günleri dere boylarında seviş benimle kestane saçlarında kelebekler asılıyken yaz geceleri kurumuş dere yataklarında sıcak kumlar yatağımız, söğütler çatımız duvarımızken
  3. Haluk Levent - Aşkın Mapushane

Haluk Levent - Aşkın Mapushane

Keşke seni tanımamış Keşke sevmemiş olsaydım Zincire vurulmuş gibi Sana bağlı kalmasaydım Aşkın mapusahane İçinde ben mahkum Saçların parmaklık Gözlerin gardiyan oldu İçinde ben ziyan oldum Alın yazımda varmışsın Kalbimi benden çalmışsın Sensizliği bir duman gibi Sigaranla beni yakmışsın
  4. Haluk Levent - Sancı [2008]

Haluk Levent - Sancı [2008]

haluk levent sancı 2009 haluk levent 2008 son albüm sancı 2009 albümü Türk rock müzigin sevilen isimlerinden haluk levent 13.albümünün çalışmalarını tamamladı.Yaklaşık 1.5 senedir bu albüm üzerinde çalıştığını belirten levent ''Sancı''isimli albümünün yaza damgasını vuracagını sözlerine ekledi.14 parçadan oluşan albümde 2 tane Kazım Koyuncu şarkısına yer verdi. Albüm haziran ayının ilk...
  5. Haluk Levent Trilogy 2010

Haluk Levent Trilogy 2010

Türkçe rock müziğinin sevilen seslerinden biri olan Haluk Levent hayranlarına müjde! Sanatçının yepyeni albümü müzik piyasasına giriş yaparak hayranlarıyla buluştu.Sizlere albümle ilgili genel bilgileri aktarıyorum ALBÜMDEKİ PARÇALAR: CD-1 İstanbul Konseri 1 Yollarda Bulurum Seni 2 Hani Benim Olacaktın 3Ela Gözlüm 4 Gülendam 5Anlasana 6 Hakim Amca 7 Öpmek İsterdim 8 Kağızman 9 Deli...

Sayfayı Paylaş