gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Yeter Artık Deli Gönül

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Düşündürdü yine beni gözlerin Her bakışın içimde ateş olur Beni benden alır senin sözlerin
    Biri biter ötekisi dert olur

Beni benden alır senin sözlerin
    Biri biter ötekisi dert olur

Geçmişte kaldı artık mutlu günler
    Deli gönlüm sana hala vurgundur
    Yeter artık yeter gönül feryat et
    Bir bakarsın düşlerin gerçek olur

Biliyorum bu iş böyle çözülmez
    Düşünüp susmak içime dert olur

Haluk Levent - Yeter Artık Deli Gönül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Grup Çığ - Deli Gönül

Grup Çığ - Deli Gönül

Perisan haller ey Gönül Gitmedigin yol kaldi mi Yük edip de cekmedigin Dert kaldi mi deli Gönül Aptal gönül, garip Gönül, bilmez gönül Sevdalara salan sensin Gün gecer ömür neylesin Hangi muradi beklersin Dünya, yalan deli gönül Aptal gönül, garip gönül, bilmez gönül
  3. Haluk Levent - Deli Gönlüm

Haluk Levent - Deli Gönlüm

deli gönlüm ne olursun anla beni unutamam unutmam geçenleri biliyorum acı verir aşık olmak üzleceğim deli gönlüm aşkın kanunu fermanı vermiş üzerine ikimizin resmini çizmiş biliyorum felaket aşık olmak üzülecegim deli gönlüm gidemem gidemem ben gidemem yalnızlık türküsü söyleyemem sevdim anlıyor musun deli gönlüm deli gönlüm ne olursun affet beni unutamam ututmam geçenleri biliyorum...
  4. Nalan - Yak Deli Gönül

Nalan - Yak Deli Gönül

Bir kere daha güneş doğdu karanlıklara Aşkın büyüsü her yanı sardı sen yoksun oysa Hasretim uzaklara açılmış gemi İçinde yalnızım, çaresiz dertli Yine yak deli gönül ne var ne yoksa at ateşlere Ben sana yalan yasak mı oldum Bu kaçış niye
  5. Haluk Levent Trilogy 2010

Haluk Levent Trilogy 2010

Türkçe rock müziğinin sevilen seslerinden biri olan Haluk Levent hayranlarına müjde! Sanatçının yepyeni albümü müzik piyasasına giriş yaparak hayranlarıyla buluştu.Sizlere albümle ilgili genel bilgileri aktarıyorum ALBÜMDEKİ PARÇALAR: CD-1 İstanbul Konseri 1 Yollarda Bulurum Seni 2 Hani Benim Olacaktın 3Ela Gözlüm 4 Gülendam 5Anlasana 6 Hakim Amca 7 Öpmek İsterdim 8 Kağızman 9 Deli...

Sayfayı Paylaş