gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Yeter Ki

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ellerim gözlerim kelepçelerde Sevda çöllerinde Geçiyor aylarım yıllarım gecelerim
    Sevda zindanlarinda
    Yeter ki sen sev beni
    Yeter ki inan bana
    Varlığın dilimde bir yudum su
    Sevda çöllerinde
    Hayalin serabın yeterdi bana
    Sevda zindanlarında

Haluk Levent - Yeter Ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. Haluk Levent - Tut Ki Çıldırdım

Haluk Levent - Tut Ki Çıldırdım

Usulca ruhuna binipte gittin terk eden olmayı sen bilerek seçtin yalnızlık koynuma düştü her gece masaldı uyuttun ya da ben kandım sakindi sularım sessiz ağlardım fırtınayı bu boranı sen içime attın tutki çıldırdım tutki ölüyorum giderken bile senden sana dönüyorum inanmak uzakta ıssız bir şehir üstümüzden uçardı hep yemin kuşları haliçte mahsun bir geminin hüznü anlardı belki bizi...
  3. Haluk Levent - Öyle Bir Yerdeyim ki

Haluk Levent - Öyle Bir Yerdeyim ki

Öyle bir yerdeyim ki Bir yanım mavi yosun dalgalanır sularda Dostum dostum güzel dostum Bu ne beter çizgidir bu Bu ne çıldırtan denge Yaprak döker bir yanımız Bir yanımız bahar bahçe
  4. Haluk Levent - Sancı [2008]

Haluk Levent - Sancı [2008]

haluk levent sancı 2009 haluk levent 2008 son albüm sancı 2009 albümü Türk rock müzigin sevilen isimlerinden haluk levent 13.albümünün çalışmalarını tamamladı.Yaklaşık 1.5 senedir bu albüm üzerinde çalıştığını belirten levent ''Sancı''isimli albümünün yaza damgasını vuracagını sözlerine ekledi.14 parçadan oluşan albümde 2 tane Kazım Koyuncu şarkısına yer verdi. Albüm haziran ayının ilk...
  5. Haluk Levent Trilogy 2010

Haluk Levent Trilogy 2010

Türkçe rock müziğinin sevilen seslerinden biri olan Haluk Levent hayranlarına müjde! Sanatçının yepyeni albümü müzik piyasasına giriş yaparak hayranlarıyla buluştu.Sizlere albümle ilgili genel bilgileri aktarıyorum ALBÜMDEKİ PARÇALAR: CD-1 İstanbul Konseri 1 Yollarda Bulurum Seni 2 Hani Benim Olacaktın 3Ela Gözlüm 4 Gülendam 5Anlasana 6 Hakim Amca 7 Öpmek İsterdim 8 Kağızman 9 Deli...

Sayfayı Paylaş