gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Haluk Levent'ten Gözaltı Haberlerine Cevap !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

haluk levent ahmet sam erkan petekkaya gözaltına alındı haberi izmir çete operasyonu son dakika 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu sabah Erkan Petekkaya Ahmet Sam Haluk Levent gözaltına alındıkları haberi tarafımızdan sizlere haber verilmişti melekler . Az önce aldığımız bilgilere göre halen Almanya'da bulunan Haluk Levent konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuş. Bakın Haluk Levent son dakika neler demiş..

“Ben şu an Almanya’dayım. Gözaltına alındığım haberlerini ben de internetten gördüm. Ardından hemen emniyeti arayıp olayı soruşturdum. İfademe başvurmak için emniyete gelmem gerektiğini söylediler. Ben de şu anda konserlerim için Almanya’da bulunduğumu söyledim. Konserlerim bittikten sonra emniyete gidip ifademi vereceğim. Gözaltına alındığım doğru değildir.”
    uçankuş

Öte yandan gerçekgündem sitesinin verdiği habere göre de Haluk Levent İstanbul'da gözaltına alınmış.

Gelişmeleri aldığımız haberleri size buradan duyurmaya devam edeceğiz melekler...:tik:

Haluk Levent'ten Gözaltı Haberlerine Cevap ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözaltı kırışıklıkları

gözaltı kırışıklıkları

göz altı kırışıklıkları göz altı kırışıkları kırışıklık gözaltı kırışıkları gözaltı kırışıklıkları Göz çevresi kırışıklıkları için: 1 yemek kaşığı soya yağı, 1 yemek kaşığı bademyağı bir kapta karıştırın. göz çevresine masaj yaparak sürün. Gece yatmadan evvel yapın. Göz altı kırışıklıkları, genellikle, yaşlanmanın ilk belirtisidir. Yaş ilerledikçe cildimiz incelir ve esnekliğini kaybettiği...
  2. gözaltı

gözaltı

Rüyada gözaltinda oldugunu gören hayra ula-sir. Kendi evinde bulunuyorsa daha da hayirlidir. Göz hapsinden kurtuldugunu görmek de, iyidir.Bazi tabircilere göre; göz hapsi koruyucular ve korunmakla ta-bir olunur. Rüya sahibi kendisini göz hapsinde tutanlarin hallerine ve tavirlarina bakarak bu rüyayi tabir etmelidir. Eger gözaltin-daki kimseyi gözetenler güzel yüzlü, hayir sahibi kimseler ise...
  3. Demek Akalın asılsız haberlere cevap vermiş

Demek Akalın asılsız haberlere cevap vermiş

DEMET AKALIN’ DAN ÖDÜLLÜ CEVAP BAZI YAYIN ORGANLARINDA ÇIKAN ASILSIZ HABERLERE DEMET AKALIN ÖDÜLLE CEVAP VERDİ. Bugün gazetelerde Demet Akalın ve Gülşen'le ilgili çıkan 'Maliyeciler peşinde' haberine ilk tepki Demet Akalın'dan geldi. 2007 yılı vergi ödemelerinde ilk 20 ye giren sanatçı Beşiktaş Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Yalçın’ın elinden aldığı taktir belgesini göstererek şunları...
  4. Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap

Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap

gülşen gülşen haberleri gülşen sevgilisi gülşen 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Pop dünyasının sevilen ve marjinal sesi Gülşen , kendisiyle ilgili çıkan aşk dedikodularına yanıt verdi. Bir süredir Ozan Çolakoğlu ile birlikte olduğu söylenen Gülşen bakın bu haberlere nasıl yanıt vermiş melekler. İşte Gülşen haberleri.. Gülşen, önceki akşam adının aşk dedikodularına karıştığı...
  5. Haluk Bilginer Evrim Alasya Aşkı Yalan Haber mi??

Haluk Bilginer Evrim Alasya Aşkı Yalan Haber mi??

Haluk Bilginer Evrim Alasya Haberi Haluk Bilginer Evrim Alasya Aşkı Yalan mı Haluk Bilginer Aşkın Nur Yengi den ayrıldıktan sonra adı Evrim Alasya ile anılan Haluk Bilginer aşkı yalan mı çıktı..Evrim Alasya nın sevgilisi Bülent Özer twitter da Bizi bilen bilir yavuklum diyerek kafaları karıştırdı....:) Haberin detaylarına bir göz atalım.. "Bizi Bilen Bilir Yavuklum!" Adı...

Sayfayı Paylaş