gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Haluk Piyes kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

haluk piyes kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve dahası burda arkadaşlar

Son dönemlerin başarılı ve beğenilen, yakışıklı oyuncusu Haluk Piyes hakkında sizlerle bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler.

30 Mayıs 1975 yılında Almanya'da doğdu.
    1970'lerin başında Almanya'ya giden Adanalı bir anne ve Türkmenistanlı bir babanın oğlu. Almanya'da okurken Edebiyat öğretmeni yeteneğini keşfetti ve onu oyunculuğa sevk etti. Tiyatro kurslarına devam eden Piyes, hukuk okumaya karar verdi. Hukuk okurken, bir taraftan da boks ile uğraştı.

New York'taki Actors Studio'da üç aylık bir sinema eğitimi aldı. Türkiye'deki kariyerine ilk kez Barış Pirhasan'ın "O da Beni Seviyor" filmi ile başladı.
    Türk izleyiciler onu Pars: Kiraz Operasyonu filmiyle tanımaya başladı. Show Tv'de yayınlanan Pusat adlı dizideki Poyraz rolüyle büyük ilgi görmektedir.

Oynadığı Dizi ve Filmler

Pusat
    Pars: Kiraz operasyonu
    Sahte Prenses
    Eylül
    O da Beni Seviyor

Haluk Piyes kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Piyes umut yolcuları

Haluk Piyes umut yolcuları

haluk piyes haluk piyes umut yolcuları umut yolcularının fotoğrafları Benim de her hafta kaçırmadan severek izlediğim umut yolcuları dizisinde rol alan Haluk Piyes dizide komiser Nasuh rolünü gayet başarıyla uyguluyor.Sizlere yakışıklı genç oyuncunun resimlerini sunuyorum
  2. Haluk Bilginer kimdir

Haluk Bilginer kimdir

haluk bilginer kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı ve merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Tiyatro ve sinema dünyasının usta isimlerinden biri olan Haluk Bilginer hakkında merak ettiğiniz bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Haluk Bilginer türk tiyatro ve sinema oyuncusu. Mart 1999'da Zuhal Olcay ile birlikte Oyun Atölyesi'ni kurdu. Biyografi...
  3. Muck Dizisi Haluk Piyes Resimleri

Muck Dizisi Haluk Piyes Resimleri

Muck Dizisi Ozan Fotoğrafları Muck Dizisi Haluk Piyes Resimleri Yakışıklı ve başarılı oyuncu Haluk Piyes, dün akşam ekranlara merhaba diyen Muck dizisinde Azra Akın ile başrolleri paylaşıyor Melek'lerim. Biz de Haluk piyes'e yeni dizisinde başarılar diliyor ve resimlerini sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar. Haluk Piyes Fotoğrafları
  4. Firuze Dizisi Demir Karakteri Haluk Piyes Kimdir?

Firuze Dizisi Demir Karakteri Haluk Piyes Kimdir?

firuze haluk piyes, haluk piyes haberleri, firuze dizisi demir kimdir Sevgili melekler, Show Tv'nin yeni dizisi Firuze merakla bekleniyor. Bir dönem başrol oyuncusu arayışıyla gündeme gelen dizinin yapımcısı Mahsun Kırmızıgül nihayet istediği ekibi kurdu ve çalışmalarına start verdi. Biz de bu konumuzda dizinin başrol karakterlerinden Demir'e hayat verecek olan Haluk Piyes hakkında bilgiler...
  5. Güneşin Kızları Haluk Mertoğlu-Emre Kınay Kimdir?

Güneşin Kızları Haluk Mertoğlu-Emre Kınay Kimdir?

Ben Emre Kınay, 1970 yılında İstanbul’da doğdum. İlk, orta, lise eğitimimi K.Çekmece’de tamamladım. 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandım ve kaydoldum. 1992 yılı itibariyle hocam Zeliha Berksoy’un davetiyle Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda oyunculuk yaşamıma profesyonel olarak başladım. 1995 yılında Konservatuvardan mezun oldum. Bakırköy...

Sayfayı Paylaş